У наших Інтернет-центрах

Працівники центрів організовують програмні заходи на орієнтацію користувачів бібліотек у ресурсах. Із цією метою розроблені рекомендаційні вебліографічні покажчики, списки сайтів: “Електронні бібліотеки”, “Бібліотеки України”, “Культура України”, “Історична інформація”, “Літературні сайти”, “Поезія в інтернеті”, “Студентські сайти”, “Путівник для підприємців”, “Інформація про комп`ютери”, “Молодіжна політика”, “Підсобні господарства” та багато інших.

Корисні посилання

Краєзнавча інформація

 

В бібліотечних інтернет-центрах користувачам рекомендують кращі сайти, готують спеціальні анотовані списки, виконують вебліографічні та бібліографічні довідки, якими поповнюються папки на робочому столі, організовуються масові заходи. З цією метою проводяться бесіди, огляди сайтів, віртуальні подорожі, конференції, репрезентації і ін.

Бібліотечні працівники впроваджують у роботу інноваційні форми обслуговування, використовуючи досвід роботи інших бібліотек. Так, наприклад, працівниками відділу інформаційно-бібліографічної і методичної роботи центральної бібліотеки складено список журнальних статей із методичними рекомендаціями “Використай у роботі інформаційні електронні ресурси”. На районних семінарах-практикумах, виробничих нарадах постійно обговорюються питання про використання інтернет-ресурсів у бібліотечному обслуговуванні користувачів. Бібліотеки беруть участь у створенні корпоративного електронного каталогу спільно з обласною бібліотекою для молоді, регіонального інформаційного порталу “Тернопільщина” на сайті обласної універсальної наукової бібліотеки. Користувачам Інтернет-центрів надаються послуги по оформленню запитів до телевізійних програм “Жди меня”, “Ключовий момент”, а також документів для участі у навчальних академічних, конкурсних програмах.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.