Товари сільськогосподарського виробництва

Сільськогосподарський багатофункціональний кооператив “Ратай”.

м.Заліщики, Тернопільської обл.
вул. Кооперативна, 8/2
48600
тел. (03554) 2-19-36
факс 4-10-47
e-mail: oakant@zal.tr.ukrtel.net

Кооператив “Ратай” працює щоденно з 9.00 до 17.00 год. Вихідні дні – субота, неділя; виробничі підрозділи – круглодобово.

Засновано кооператив в 1994 р.

Кооператив організовує виробництво сільськогосподарської продукції, її переробку та реалізацію, об`єднує фермерські господарства приватних сільськогосподарських товаровиробників по напрямках спеціалізації.

Кооператив “Ратай” займається вирощуванням сільськогосподарських культур і їх переробкою, надає послуги членам кооперативу, здійснює технічне забезпечення, зберігання продукції, обробіток грунту. У структурі кооперативу такі підрозділи: цех переробки зернобобових культур на різні види круп, орендує землю, вирощує сільськогосподарські культури, власну продукцію реалізує на ринках різних областей та на замовлення.

Працює на давальницькій системі, виробляє комбікорми із різних видів зерна з додаванням різноманітних добавок для покращення приросту живої маси ВРХ та птиці. Вирощує і продає сертифіковане насіння. Фасує круп`яні вироби різних видів. Надає послуги населенню та членам кооперативу технікою для обробітку грунту.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.