Святкували бібліотекарі

Бібліотекарі у всі часи були носіями духовних та інтелектуальних надбань людства. До історії цього свята, яке бібліотекарі району відзначали у літературно-мистецькій вітальні, привернули увагу ведучі – Світлана Пукіш та Марія Рудик. Гостей, друзів, районної бібліотеки, читачів привітала директор ЦБС, заслужений працівник культури України Ольга Тракало, подякувавши колегам за сумлінну працю, ентузіазм.

t1На рахунку бібліотечних установ багато цікавих справ, проведених заходів. Цього року виповнюється 10 років з часу першої перемоги бібліотечних працівників у міжнародних конкурсах, коли були відкриті Інтернет-центри у районній, Товстенській селищній і Синьківській сільській бібліотеках. Тепер додалась ще одна – проекти бібліотекарів району визнано найкращими у конкурсі, який організували міжнародні фонди, міжнародна програма «Бібліоміст». Для створення бібліотечних Інтернет-центрів у селах Добрівляни, Бедриківці, Колодрібка, Шипівці у жовтні приїдуть представники міжнародних фондів, які привезуть у район 15 комп’ютерів. Учасники торжества розділили радість заслуженого працівника культури України Ольги Боднар з Синькова – бібліотека перейшла у нове приміщення, з усім сучасним обладнанням, туди завезено два нових комп’ютери, сучасне технічне устаткування, нові меблі, подаровано 7 тисяч книг. Від минулого року Інтернет-центр діє у Слобідській бібліотеці, в цьому році – у Буряківській ( за сприяння керівника господарства Миколи Долотка). Недавно відкритий Інтернет –центр у Дорогичівській бібліотеці – за сприяння кандидата у народні депутати Володимира Бедриківського, підключення до мережі оплатив керівник господарства Я. І.Шевчук. Ще один успіх районної бібліотеки – вона стала колективним членом Української бібліотечної асоціації.

t2Вітаючи бібліотекарів району з професійним святом, заступник голови райдержадміністрації Марія Михайлівна Навольська подякувала їм за ентузіазм, за те, що створили осередки духовності, інтелігентного росту для нашої молоді. І недаремно цей день співпадає з релігійним святом Віри, Надії, Любові. Саме ці начала і допомогли в тому, що бібліотеки збережені. Відчувається турбота про книжку, про приміщення. За сумлінну багаторічну працю директору ЦБС Ользі Тракало Марія Михайлівна вручила від районної влади грамоту, а районній бібліотеці – в подарунок радіотелефон.

Вітання бібліотекарям, всім, хто любить українську мову, книгу, адресував керуючий справами районної ради Володимир Кулачковський. Міський голова Володимир Бенев’ят подякував працівникам районної бібліотеки за співпрацю, партнерські стосунки, вручив квіти і конверт для придбання канцелярського приладдя, закликав захищати рідну мову, дбати про розвиток духовності. Обидва виступаючі висловлювали сподівання, що повинно поліпшитись фінансування галузі культури. Адже 0,25 ставки для сільського бібліотекаря – це мізер, з якого вони ще й на ремонт приміщень вділяють. Ентузіастів бібліотек було відзначено грамотами відділу культури і туризму:Г. П.Дребіт (Колодрібка), О. П. Боднар (Синьків), С.В. Тютюнник (Бердриківці), С. П.Золота (Шипівці), О.С. Стасюк (Добрівляни), Г.С. Бабин (Дорогичівка), Г. П.Прокопчук (Вигода). Вручала нагороди головний спеціаліст відділу культури і туризму Людмила Папушко, щиро привітавши колег із святом.

Добрі і вдячні слова про людей цієї професії – висловив отець Іван Сендзюк, а для районної бібліотеки передав духовну літературу.

Понад 400 книг подарував районній бібліотеці активний її читач, учасник багатьох заходів, поет Василь Дрозд. І на цьогорічне свято теж прийшов із подарунком – недавно виданою книгою «Родина душпастирів Ковчів на Заліщанщині». Це видання дарував кожній бібліотеці. Василь Григорович адресував бібліотекарям поетичну присвяту, читав інші вірші, на які композитор Ігор Федірко написав музику.

«Вчитель і бібліотекар – нерозлучні дві сестри», – говорила педагог, активний користувач бібліотеки Ірина Ковальчук, побажавши учасникам торжества натхнення, віри і надії.

Привітав бібліотекарів підприємець Степан Навольський. Працівники районної книгозбірні вдячні йому за спонсорську допомогу, за активну участь у багатьох заходах.

Урочистості свята українською піснею доповнили, подарувавши гарний настрій, аматори художньої самодіяльності РБНТ Ігор Федірко, Ігор Витрикуш, Роман Бодьо, Сергій Костюк

t4t5

t6t7

t8t9

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.