«Сучасні тенденції та пріоритети бібліотек в обслуговуванні молоді і юнацтва»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПодальший економічний і соціальний розвиток нашої країни неможливий без висококваліфікованих кадрів у всіх сферах діяльності.

Нове інформаційне середовище вже суттєво позначилося на діяльності бібліотечних працівників і зумовило появу нових тенденцій у підході до професії бібліотекаря. Бібліотекар завжди був лідером в питанні організації документів, пошуку інформацій, допомоги в отриманні знань. Але інтелектуалізація бібліотечної діяльності – процес безперервний, який вимагає високоерудованих спеціалістів, інформаційних фахівців – носіїв нових професійних знань.

Інтенсивний розвиток духовної сфери життя, розширення творчого змісту праці, висувають нові вимоги до кваліфікованого працівника, його загальнокультурного й інтелектуального рівнів.

Бібліотечні працівники району постійно підвищують свій професійний рівень на районних семінарах.

29 червня у читальній залі районної бібліотеки відбувся семінар «Сучасні тенденції та пріоритети бібліотек в обслуговуванні молоді і юнацтва».

Про основні напрямки діяльності бібліотек системи в обслуговуванні молоді і юнацтва вела мову у своєму виступі директор Заліщицької ЦБС Ольга Йосипівна Тракало.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAОсновні форми роботи з юнацтвом та молоддю, а саме: «Бібліотеки системи на допомогу правовій освіті та соціальній адаптації молоді»; «Використання новітніх інформаційний технологій в обслуговуванні молоді»; «Робота бібліотек по підтримці творчо – обдарованої молоді. Дозвіллєві форми роботи»; «Виховна, освітня та профорієнтаційні функції бібліотек в обслуговуванні дітей та юнацтва» висвітлили у консультаціях, методичних порадах спеціалісти районної бібліотеки: завідувачка відділу інформаційно – бібліографічної та методичної роботи О. А. Калінка, провідний бібліограф С. І. Пукіш, бібліотекар юнацького абонементу центральної районної бібліотеки Л. І. Вонс, заступник директора по роботі з дітьми О. І. Топольницька.

У роботі семінару взяли участь завідувачка відділу культури та туризму РДА З . В. Шмиглик, спеціаліст відділу молоді та спорту РДА Н. М. Макух.

Завідувачка методичним відділом обласної бібліотеки для молоді С. І. Воробель провела з учасниками семінару тренінг «Читаємо разом: бібліотечні засоби формування читацької активності молоді », навела приклади інноваційності у роботі Заліщицької ЦБС та бібліотек області, які заслуговують на увагу та впровадження в практику роботи бібліотечних установ.

Інформація та фото світлини про семінар бібліотекарів Заліщицької ЦБС розміщена на блозі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді, в якій бібліотечних працівників нашого району відмічено як одних із кращих в Тернопільській області щодо організації роботи з молоддю.

Бібліотечний блог для молоді Тернопілля

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.