Результати проведеного анкетування з метою визначення ефективності проведення Дня інформації у Заліщицькій районній бібліотеці «Джерела історії»

В даному анкетуванні взяли участь 14 респондентів. Із них 1-державний службовець, 1- методист райво, 12 вчителів історії шкіл району.

На запитання, чи запропонована тема інформації для користувачів є корисною – відповіли 13 респондентів, 1 – відома з інших джерел.

Чи бажають користувачі в подальшому отримувати інформацію в бібліотеці відповіли «Так» – 14 осіб. І на теми «Історія рідного краю», «Історія козацтва», «Давня історія України», «Борці за волю України» та інші.

В підготовці до уроків використовують особисту бібліотеку 12 осіб, періодичні видання – 11 осіб, сільську бібліотеку – 4 особи, інтернет – 2 особи.

На запитання, як часто Ви користуєтесь послугами бібліотеки 1 раз в тиждень відповіли 2 особи, 1 раз в місяць – 5 осіб, декілька раз в рік – 7 осіб. Чи відвідуєте Ви заходи, що організовує бібліотека, 8 осіб відповіли «Так», «Ні» – одна особа, «Інколи» – 5 осіб.

В анкетуванні взяли участь 14 респондентів, з яких за статтю: жінок – 8 осіб, чоловіків – 6 осіб, за віком до 30 років – 1 особа, до 40 років – 6 осіб, 50 і більше років – 7 осіб.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.