Про нас пишуть 2014 -ий рік

Курилюк, М.
Добрі справи керівника:[Текст][Про надання матеріальної підтримки Рожанівській бібліотеці-філії керівником ПАП «Фортуна» І.В. Фричем ]//М. Курилюк//Колос. – 2014. – 1 січн.

У центральній районній бібліотеці відбувся «круглий стіл» з питань підготовки та відзначення 200-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка[Текст]//Колос. – 2014. – 17 січн.

Тракало, О.
Пом’янули молитвою односельчан:[Текст .Світлини][Про проведення у Лисівцях реквієму-пам`яті, присвяченого 105-річниці від дня народження священика П.Пастуха та його родини, організатором якого була завідувачка сільською бібліотекою В. Головацька ]//О.Тракало//Колос. – 2014. – 17 січн.

Стешин, П.
Відвідали кожну родину:[Текст][Про Різдвяний вертеп, організований бібліотекарем Дунівської бібліотеки-філії О.І. Кравчук]//Колос. – 2014. – 24 січн.

Топольницька, О.
Різдвяна година:[Текст][Про проведення працівниками районної бібліотеки для дітей різдвяної години]//О. Топольницька. – Колос. – 2014. – 24 січн.

Сорока, О.
Тарас Шевченко у моїй родині:[Текст][Про засідання у клубі за інтересом «Художнє слово», що відбулося у бібліотеці-філії с. Шипівці під орудою завідувачки Світлани Золотої]//Сорока. – Колос. – 2014. – 31 січн.

Слободян, С.
Три звичних слова…[Текст][Про проведення конкурсно-розважальної програми у Шипівецькій бібліотеці-філії]//С.Слободян/Колос. – 2014. – 28 лют.

Іванська, І.
Велична міць рідного слова[Текст][Про проведення літературної зустрічі, присвяченої 200-літтю від дня народження Т. Шевченка та Міжнародному дню рідної мови в читальній залі районної бібліотеки]//І. Іванська/Колос. – 2014. – 7 березн.

Пашкевич, М.
Пророк святої України[Текст][Про засідання молодіжно-дозвіллєвого клубу за інтересом «Сучасник», що діє у Товстенській бібліотеці-філії]//М. Пашкевич/Колос. – 2014. – 7 березн.

Зубик, А.
Наш символ, геній і пророк:[Текст][Про проведення зустрічі із шанувальниками Великого Кобзаря у Касперівській бібліотеці-філії]/А, Зубик//Колос. – 2014. – 14 березн.

Золота, С.
О, мово моя, як спів солов’я:[Текст. Світлина][Про проведення виховного заходу, присвяченого Дню рідної мови у Шипівецькій бібліотеці-філії]/С. Золота//Колос. – 2014. 14 березн.

Золота, С.
Учасниці гуртка «Умілі руки», що діє при бібліотеці-філії с. Шипівці[Світлина]/С. Золота //Колос. – 2014. – 14 березн.

Орловська, С.
Ні, я жива, я вічно буду жити…[Текст. Світлина][Про проведення усного журналу у Шипівецькій школі, з нагоди 143-річниці від дня народження Л. Українки, з участю сільського бібліотекаря С. Золотої]/С, Орловська//Колос. – 2014. – 14 березн.

Ронталюк, Г.
Шевченко в наших родинах:[Текст][Про проведені заходи з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Шевченка в Угриньківській бібліотеці-філії]/Г, Ронталюк//Колос. – 2014. – 14 березн.

Рудик, М., Баранецька, Т.
Збагатились фонди Шевченківські:[Текст][Про заходи з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Шевченка, які відбуваються у центральній районній бібліотеці]/М, Рудик, Т, Баранецька//Колос. – 2014. – 14 березн.

Дубець, У.
Шевченківські дні:[Текст][Про заходи з відзначення 200-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка у Колодрібській шкільній та сільській бібліотеках]/У. Дубець//Колос. – 2014. – 28 березн.

Іванська, І.
В експозиції – родинні реліквії[Текст. Світлина][Про відкриття ювілейної виставки «Т.Шевченко – любов і святиня українського народу» в читальній залі районної бібліотеки]/І.Іванська//Колос. – 2014. – 28 березн.

Каспрук, В., Рудик, М.
Сторінками життя:[Текст][Про проведення працівниками краєзнавчого музею та районної бібліотеки історичної години, присвяченої 100-річчю з дня народження заслуженого вчителя України, засновника краєзнавчого музею Онисія Степановича Тура]/В. Каспрук, М. Рудик//Колос. – 2014. – 28 березн.

Кіцканюк, Н.
Майстер всіх часів[Текст][Про проведення у Ворвулинській бібліотеці-філії літературного вечора «І лине над землею Шевченківське святе слово]/Н. Кіцканюк//Колос. – 2014. – 28 березн.

Полева, Г., Березовська, О.
Ми чуємо тебе, Тарасе![Текст][Про проведення літературної години з відзначення 200-ліття від дня народження Т. Шевченка в селі Ангелівка з участю сільського бібліотекаря]/Г.Полева, О.Березовська//Колос. – 2014. – 28 березн.

Романюк, В.
У Шевченка знаходимо правду:[Текст][Про оформлення сільським бібліотекарем О. Гладій виставки, присвяченої 200-літтю від дня народження поета]/В.Романюк//Колос. – 2014. – 28 березн.

Рудик, М.
Поезія натхнених днів[Текст][Про відкриття в читальній залі районної бібліотеки книжкової виставки, присвяченої 80-річчю від дня народження Володимира Вихруща – відомого громадського діяча, письменника.]/М. Рудик//Колос. – 2014. – 28 березн.

Баб`юк, Х.
Драми кохання: [Текст][Про засідання клубу за інтересом «Орієнтир», що діє при Свершківській бібліотеці-філії]/Х. Баб`юк//Колос. – 2014. – 4 квітн.

Головацька, В.
Науковець світового рівня: [Текст][Про проведення вечора-портрету «На теренах світової науки» (до 110-річчя від дня народження фізика-теоретика Зенона Храпливого) у Лисівецькій бібліотеці-філії]/В.Головацька//Колос. – 2014. – 4 квітн.

Головецький, В.
Ми прийшли до тебе просити сили! [Текст][Про проведення Шевченківських читань у Свершківській бібліотеці-філії]/В. Головецький//Колос. – 2014. – 4 квітн.

Дутчак, С.
Отець Антон Навольський: «Роби добро та не чекай винагороди»[Текст. Світлини][Про проведення вечора світлої пам’яті отця Антона Навольського, присвяченого 120-ій річниці з дня його народження в актовій залі школи смт. Товсте, з участю директора ЦБС]/ с. Дутчак//Колос. – 2014. – 4 квітн.

Храпчинська, Г.
Славний син землі нашої:[Текст][Про проведення літературної розповіді «Славний земляк славної землі», присвяченої 105-ій річниці від дня народження Данила Чайковського у Мишківській бібліотеці-філії]/Г.Храпчинська//Колос. – 2014. – 4 квітн.

Личук, О.
Віднаходили істинне коріння:[Текст][Про проведення презентації книги місцевого автора Василя Дрозда «Родина Ковчів на Заліщанщині» у центральній районній бібліотеці]/О. Личук//Колос. – 2014. 11 квітн.

Стефанишин, І.
Герої не вмирають:[Текст][Про проведення години пам’яті «Світла пам’ять загиблих у боротьбі за вільну Україну» біля могили у центрі с. Литячі, з участю сільського бібліотекаря Ірини Стефанишин ]/І. Стефанишин//Колос. – 2014. -11 квітн.

Топольницька, О.
У світ дитинства – через книгу[Текст. Світлина][Про проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання у районній бібліотеці для дітей]/О. Топольницька//Колос. – 2014. – 11 квітн.

Головацька, В.
«Рід Ковчів: життєдайна місія»:[Про проведення у Лисівецькій бібліотеці-філії презентації книги В. Дрозда «Родина Ковчів на Заліщанщині]/В.Головацька//Колос. – 2014. – 24 квітн.

Данчик, М.
«Тарас Шевченко в моїй родині»: [Про проведення зустрічі з родиною Сікори у Винятинській бібліотеці філії у клубі за інтересом «Невичерпні джерела»]/М. Данчик//Колос. – 2014. – 24 квітн.

Жбанова, М.
Наш друг і помічник:[Про проведення у Городоцькій бібліотеці-філії тижня дитячої та юнацької книги]/М. Жбанова//Колос. 0 2014. – 24 квітн.

Горішня, О.
Односельчанам – від митця[Про щедрий дарунок І. Сольського для читачів Голіградської бібліотеки-філії]/О. Горішня//Колос. – 2014. – 2 травн.

Калінка, О.
Форми організації правового виховання в бібліотечному обслуговуванні:[Про проведення семінару для бібліотечних працівників району у Заліщицькій центральній районній бібліотеці]/О. Калінка//Колос. – 2014. – 2 травн.

Рудик, М.
Народознавча година:[Про проведення працівниками центральної районної бібліотеки у Заліщицькому обласному комунальному госпіталі інвалідів та реабілітованих народознавчої години: «Великдень – свято Христового Воскресіння]/М, Рудик//Колос. – 2014. – 2 травн.

Іванишин, В.
Де починаються права людини?:[Про проведення семінару на правову тематику для бібліотечних працівників району в Заліщицькій центральній бібліотеці][Текст. Світлина]/В, Іванишин//Свобода. – 2014. – 16 травн.

Тракало, О.
Життя з піснею:[Про проведення мистецької години-спогаду у Заліщицькій центральній районній бібліотеці, присвяченої 105-й річниці від дня народження композитора, диригента, громадського діяча, члена Національної ліги українських композиторів Я. Смеречанського]/О. Тракало//Вільне життя. – 2014. – 16 травн.

Тракало, О.
У клубі молодого підприємця:[Текст. Світлина][Про засідання у Клубі молодого підприємця, що діє в Заліщицькій центральній районній бібліотеці]/О. Тракало//Колос. – 2014. – 16 травн.

Миронюк, С.
До матері наш вічний голос: [Текст][Про проведення години доброти, підготовленої працівниками районної бібліотеки для дітей]/О. Миронюк//Колос. – 2014. – 30 травн.

Тракало, О.
Заповітна мрія Романа Фестриги:[Текст. Світлина][Про Романа Фестригу, учасника клубу творчої молоді, що діє в Заліщицькій районній бібліотеці]/О. Тракало//Свобода. – 2014. – 20 червн. – С.4.

Тракало, О.
Завітна мрія юнака:[Текст. Світлина][Про Романа Фестригу, учасника клубу творчої молоді, що діє в Заліщицькій ЦБ]/О. Тракало//Колос. – 2014. – 27 червн.

Вонс, Л.
Про майбутнє мріє молодь: [Текст. Світлина][Про засідання у клубі творчої молоді, що діє у центральній районній бібліотеці]/Вонс. Л//Колос. – 2014. – 4 липн.

Личук, О., Курилюк, У.
Зустріч з поезією – енергетика позитиву:[Текст. Світлина][Про зустріч з учасниками Міжнародного літературно-мистецького свята, що відбулось у літературно-мистецькій вітальні Заліщицької районної бібліотеки]/Личук, О.//Колос. – 2014. – 11 липн.

Курилюк, У.
Господиня скарбниці мудрості:[Текст. Світлина][Про бібліотекаря Слобідської бібліотеки-філії Михайлюк Марію Василівну]/Курилюк, У.//Колос. – 2014. – 11 липн.

Бурдейна, О.
Учитель поколінь:[Текст][Про урочини з нагоди 85-річчя від дня народження митця Дмитра Васильовича Горішнього, які проведені у Блищанецькій бібліотеці-філії]/Бурдейна, О.//Колос. – 2-14. – 11 липн.

Головацька, В.
Вічні скарби духу та культури:[Текст][Про проведення краєзнавчої подорожі по культурних та історичних пам’ятках села у Лисівецькій бібліотеці-філії]/Головацька, В.//Колос. – 2014. – 25 липн.

Золота, С.
Читати престижно:[Текст][Про проведення літніх читань у Шипівецькій бібліотеці-філії]/Золота, С.//Колос. – 2014. – 5 вересн.

Піх, І.
Моя Україно, ти в серці єдина[Текст][Про проведення літературного свята, присвяченого 23-річниці Незалежності України в Гиньківцях, з участю сільського бібліотекаря Ірини Піх]/Піх, І.//Колос. – 2014 . – 5 вересн.

Тракало, О.
Гріє душу рідне село:[Текст][Про поета І. Стронського, уродженця с. Виноградне, Заліщицького району, який відзначив 55-ліття від дня народження]/Тракало, О//Свобода. – 2014. – 12 вересн.

Тракало, О.
Пишається Виноградне своїм сином:[Текст][Про поета І. Стронського, уродженця с. Виноградне, Заліщицького району, який відзначив 55-ліття від дня народження]/Тракало, О//Вільне життя. – 2014. – 12 вересн.

Тракало, О.
Дорога до храму душі:[Текст][Про акцію Міжнародної освітньо-культурної асоціації і передачу книг-новинок для бібліотек Заліщицької ЦБС]/Тракало, О.//Свобода. – 2014. – 26 вересн.

Тракало, О.
Січові стрільці – за рідний край борці:[Текст. Світлина][Про проведення краєзнавчої години у вітальні «Літературні зустрічі» районної бібліотеки, присвяченої 100-річчю з часу створення легіону Січових Стрільців і 100-річчю початку Першої Світової війни]/О. Тракало//Колос. – 2014. – 10 жовтн.

Тракало, О.
Нові надходження книг[Текст. Світлина][Про передачу нової літератури до бібліотек Заліщицької ЦБС Міжнародною громадською організацією «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» в ході Всеукраїнської мистецько-просвітницької акції «Дорога до храму душі»]/О. Тракало//Колос. – 2014. – 10 жовтн.

Личук, О.
Хранителі книжної мудрості: [Текст. Світлини][Про відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі райбібліотеки]/ О. Личук//Колос. – 2014. – 10 жовтн.

Добрянська, О.
Невеличке й моє зіллє – як барвінок на весіллє…[Текст. Світлина][Про проведення літературної години, присвяченої 200-річчю від дня народження Якова Головацького у Хмелівській бібліотеці-філії]/О. Добрянська//Колос. – 2014. – 17 жовтн.

Вістовський, О.
Селище величі, краси і доброти[Текст. Світлини][Про проведення у Товстенській бібліотеці-філії вечора, присвяченого 600-літньому ювілею селища Товсте]/ О. Вістовський//Колос. – 22 жовтн.

Колачко, М.
Премудросте земна, бібліотеко![Текст][Про проведення свята бібліотек у Шипівецькій бібліотеці-філії]/О.Колачко//Колос. – 2014. – 22 жовтн.

Тракало, О.
Гріє душу рідне село:[Текст.Світлина][Про поета, автора поетичних збірок І. Стронського]/О.Тракало//Колос. 2014. – 22 жовтн.

Казюк, Л.
Нирків у дзеркалі століть:[Текст. Світлина][Про засідання у клубі за інтересом “Блакитні вітрила”, що діє при Нирківській бібліотеці-філії]/О. Казюк//Колос. – 2014. – 14 листоп.

Кіцканюк Н.
«Село моє, для мене ти єдине»: [Текст][Про оформлення книжкової виставки у Ворвулинській бібліотеці-філії]/Н, Кіцканюк//Колос. – 2014. – 21 листоп.

Хировська, Л.
Благодійний концерт:[Текст][Про виставки «Героям слава», «Небесній сотні» та дитячих малюнків для воїнів АТО у БНТ с. Торське, організованих зав. бібліотекою Марією Александер]/Л, Хировська//Колос. – 2014. – 21 листоп.

Єдиний скарб у тебе-рідна мова:[Текст][Про проведення мовознавчої години працівниками районної бібліотеки для дітей для учнів 2-Б класу Заліщицької державної гімназії]/.Колос. – 2014. – 28 листоп.

Пацарина, Р.
Про дружбу і товаришування:[Текст][Про проведення завідуючою районною бібліотекою для дітей О.І. Топольницькою години спілкування для гімназистів 4-Б класу]/Р. Пацарина//Колос. – 2014. – 28 листоп.

Чайковська, М.
Золота пора:[Текст. Світлина][Про проведення свята осені для учнів ЗОШ І ступеня с. Печорна, підготовленого сільським бібліотекарем спільно з вчителями]/М. Чайковська//Колос. – 2014. – 28 листоп.

Заянчковська, Г.
Твори добро: даруй бібліотеці[Текст. Світлина][Про акцію «Твори добро», яка була проведена у районній бібліотеці для дітей]/Г, Заянчковська//Колос. – 2014. – 12 грудн.

Кукало, С.
Криваве клеймо: «Тридцять три»:[Текст][Про проведення в Устечківській школі години пам’яті з участю сільського бібліотекаря Г. Крисової ]/С, Кукало//Колос. – 2014. – 12 грудн.

Тракало, О.
Наша духовна святиня: [Текст. Світлина][Про оформлення книжково-ілюстративної виставки працівниками районної бібліотеки з нагоди відзначення 150-ліття Храму Покрови Пресвятої Богородиці в Заліщиках]/О, Тракало/Колос. – 2014. – 12 грудн.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.