Про нас пишуть 2011-ий рік

О. Буць
Запросили на «вечорниці»[Текст][Про проведення фольклорного свята «Вечорниці» в Головчинцях, яке підготувала завідуюча бібліотекою М.І. Савчин з допомогою вчителів]//Колос. – 2011. – 2 січн.

Т. Середюк
Гордість рідного краю [Текст] [Про проведення працівниками районної бібліотеки інформаційної години, присвяченої братам Гнатюкам, імена яких носить гімназія]//Колос. – 2011. – 14 січн.

О. Личук
Діалог на завтра: [Текст][Про зустріч із головою РДА Я. Навольським, його заступником О. Безушко із жителями сіл Литяче, Свершківці, Хмелева з посиланням на Хмелівську бібліотеку-філію]//Колос. – 2011. – 21 січн.

І. Струбіцька
Проблем достатньо, надія на власні сили: [Текст][Про об’їзд соціально-культурних закладів головою РДА Я. Навольським і його заступником Я. Верхолою сіл району і їх відвідини сільської бібліотеки у с. Городок]//Колос. – 2011- 24 січн.

Бурдейна, О.
Навіки разом! [Текст][Про проведення в Блищанецькій бібліотеці-філії історичної години «Соборна Україна – для всіх єдина»]//Колос. – 2011. – 11 лют.

Гандзюк, О.
Нам тих героїв не забути[Текст][Про проведення бібліотекарем О. Гандзюк в Іване-Золотівській ЗОШ І-ІІ ступенів історичної години, присвяченої героям битви під Крутами]//Колос. – 2011. – 11 лют.

Корчевська, Г.
Соціальний діалог влади і громади:[Текст. Світлини][Про ознайомлення із роботою бібліотек у селах Вигода, Дунів, Щитівці]//Колос. – 2011. – 11 лют.

Пашкевич, М.
«Соборна мати-Україна – одна на всіх, як оберіг» [Текст][Про проведення історичної години працівниками Товстенської бібліотеки]//Колос. – 2011. – 11 лют.

Юрчук, Т.
Подвиг і трагедія:[Про проведення Зозулинською бібліотекою історичної години «Крути…подвиг і трагедія»]//Колос. – 2011. – 11 лют.

Пашкевич, М.
Понад Крутами вічність у сурми сурмить: [Текст][Про проведення історичної години у Товстенській бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 18 лют.

Тракало, О.
Тепер і Слобідка у глобальній мережі: [Текст. Світлина][Про відкриття інтернет-центру у Слобідській бібліотек-філії]//Свобода. – 2011. – 25 лют.

Подаруй бібліотеці книгу! [Текст][Про акцію, яка проходила у районній бібліотеці для дітей з участю благодійників міста]//Колос. – 2011. – 25 лют.

Гладій, О.
Пом’янули воїна – афганця:[Текст][Про проведення години пам’яті «Наш біль – Афганістан» у Свершківській бібліотеці-філії]// Колос. – 2011. – 25 лют.

Добрянська, О.
Дочка Прометея: [Текст][Про проведення у Хмелівській бібліотеці-філії літературної години, присвяченої 140-річчю від дня народження Лесі Українки]//Колос. – 2011. – 1 березн.

Прокопчук, К.
З любові до Шевченка: [Текст][Про проведення літературно-тематичного вечора у Народному домі села Вигода з участю сільського бібліотекаря]//Колос. – 2011. – 10 березн.

Папушко, Б., Вівчар, О.
І на стежку юності вернувся! [Текст, світлина][Про проведення Зозулинською бібліотекою-філією зустрічі з публіцистом, поетом, вчителем В.Г. Дроздом]//Колос. – 2011. – 11 березн.

Прокіпчук, К.
Талант сильний і мужній [Текст][Про відзначення 140-річчя з дня народження поетеси Л. Українки у Виноградівській бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 11 березн.

Тракало, О.
У Слобідській бібліотеці-філії відкрито інтернет-центр [Текст. Світлина]//Колос. – 2011. – 11 березн.

Венгрин, Г.
Славна дочка України: [Текст][Про проведення виставки книг та ілюстрацій до творів Л. Українки у Шипівській бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 18 березн.

Золота, С.
Дарунок майбутнього дизайнера: [Текст, світлина][Про дарунок бібліотеці – церкви, яку виготовив із сірників уродженець села Шипівці Сергій Воробець]//Колос. – 2011. – 18 березн.

Жбанова, М.
«Лесин віночок»: [Текст][Про проведення у Городоцькій бібліотеці-філії літературного ранку, присвяченого дню народження Л. Українки]//Колос. – 2011. – 18 березня.

Жбанова, М., Николайчук, Я.
Світлиця Шевченкового заповіту: [Текст][Про проведення літературного свята в БНТ с. Городок спільно із школою, сільською бібліотекою]//Колос. – 2011. 18 березн.

Кравчук, О.
Не згасне її зоря: [Текст][Про проведення літературної години, присвяченої 140-річчю від дня народження Л. Українки у Дунівській бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 18 березн.

Пашкевич, М.
Співачка краси і болю: [Про проведення літературної світлиці, присвяченої 140-річчю від дня народження Л. Українки у Товстенській бібліотеці]//Колос. – 2011. – 18 березн.

Рядки з листів:[Текст][Про проведення літературно-музичних композицій у Народному домі с. Глушка спільно з сільською бібліотекою, присвячених жіночому дню та 197-річниці з дня народження Т. Шевченка]//Колос. – 2011. – 18 березн.

Рядки з листів: [Текст][Про проведення у Лисівській бібліотеці-філії літературної години «Без надії таки сподіваюсь», до 140-річчя з дня народження Л. Українки та літературної вікторини «Зорить Кобзаря незабутній мотив», до 197-ї річниці з дня народження Т. Шевченка]//Колос. – 2011. – 18 березн.

Струбіцька, І.
У словнику – гордість Заліщанщини: [Текст. Світлина][Про презентацію Тернопільського енциклопедичного словника, яка відбулась в літературно-мистецькій вітальні районної бібліотеки]//Колос. – 2011. – 18 березн.

Топольницька, О.
У співпраці з учителем: [Текст][Про проведення районною бібліотекою для дітей спільно з педагогами гімназії літературного вечора-портрету «Співачка досвітніх огнів]//Колос. – 2011. – 18 березн.

Буць, О.
Нащадки поета: [Текст][Про проведення літературно-мистецького вечора у Головчинському Народному домі, присвяченого 197-річниці від дня народження Т. Шевченка, підготовленого зав. сільською бібліотекою М. Савчин та зав. НД В. Шегдою]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Бурдейна, О., Петровська, М.
Кобзаря незабутній мотив: [Про проведення тематичного вечора у Блищанецькому Народному домі, який підготували спільно – працівники НД, сільської бібліотеки, громадськість села]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Горішня, О.
Святкували всім селом:[Текст][Про проведення літературно-музичного вечора, присвяченого 197-й річниці від дня народження Т. Шевченка та презентації «Тернопільського енциклопедичного словника» у Голіградському Народному домі спільно із сільською бібліотекою]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Золота, С.
Найкращий друг людини – книга[Текст][Про проведення п’єси «Казкова ніч», підготовленої учнями 1-3 класів під керівництвом класовода О.С. Бловацької і завідуючої сільською бібліотекою С. Золотої у Шипівецькій бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Котузяк, О.
Віщий голос: [Про проведення у Берестецькому Народному домі літературного вечора «Слухайте голос безсмертний Тараса», підготовленого бібліотекарем сільської бібліотеки]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Мосович, В., Кицканюк, П.
Ми чуємо тебе, Тарасе! [Текст][Про проведення тематичного вечора у Гиньківському Народному домі, підготовленого зав. НД і бібліотекарем сільської бібліотеки]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Пашкевич, М.
«Серцем жити і людей любити»: [Текст][Про проведення літературної години у Товстенській бібліотеці-філії, присвяченої 197-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Ронталюк, Г.
Душею відчули Шевченка:[Текст][Про проведення в Угриньківському НД спільно з сільською бібліотекою літературного вечора «Пісня, дума, слава Кобзареві – ви окраса й суть нашого життя]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Тиждень дитячого читання [Текст][Про проведення Тижня працівниками районної бібліотеки для дітей]//Колос. – 2011. – 25 березн.

Ониськів, М.
«Живий у слові поміж нас»[Текст][Про проведення літературно-мистецького вечора у бібліотечній вітальні районної бібліотеки, присвяченого 80-річчю від дня народження П. Ковальчука – письменника, журналіста, громадського діяча]//Вільне життя. – 2011. – 30 березн.

Гладій, О.
«Жінки у його творчості» [Текст]][Про засідання у клубі за інтересом «Орієнтир, який діє при Свершківській бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 7 квітн.

Заянчковська, Г.
У Любові до слова: [Текст][Про проведення свята «Книги читати – все знати» для молодших школярів Заліщицької ЗОШ №2 працівниками районної бібліотеки для дітей]//Колос. – 2011. – 7 квітн.

Корчевська, Г.
Його душа живе у слові, у вдячній пам’яті людей[Текст.Світлини][Про проведення у бібліотечній вітальні районної бібліотеки вечора «Живий у слові серед нас», присвяченого 80-річчю від дня народження Петра Ковальчука – письменника, журналіста, громадського діяча]//Колос. – 2011. – 7 квітн.

Любінецька, П.
Книжкові новинки: [Текст][Про новинки друкованих видань, що надійшли у фонди центральної районної бібліотеки]//Колос. – 2011. – 7 квітн.

Головацька, І.
«Казка в гості кличе нас» [Текст][Про проведення театралізованого дійства у Шипівецькій школі з участю завідуючої сільської бібліотеки-філії С.П. Золотої]//Колос. – 2010. – 29 квітн.

Калінка, О.
Роль бібліотек у правовому вихованні[Текст][Про проведення в читальній залі центральної бібліотеки семінару для бібліотечних працівників]//Колос. – 2010. – 29 квітн.

Балицька, Г.
Полиновий пил на роки опадає:[Текст][Про проведення години пам’яті «Чорнобиль ніколи не заросте травою небуття, надто вже гірка його трава» в читальній залі райбібліотеки]//Колос. – 2011. – 6 травн.

Стежками цікавого:[Текст. Світлина][Про відвідання учнями 3 та 4 класів ЗОШ ІІІ ст. с. Дзвиняч районної бібліотеки для дітей]//Колос. – 2011. – 6 травн.

Уклонись пам’яті героїв: [Світлина][Про проведення години пам’яті, яку організувала сільська бібліотека с. Зозулинці]//Колос. – 2011. – 6 травн.

Вівчар, О.
Життя за Україну віддали [Текст.Світлини][Про проведення години пам’яті, яку організували завідуюча Зозулинською сільською бібліотекою Т. Юрчук та директор БНТ Я. Салевич]//Колос. – 2011. – 13 травн.

Добрянська, О.
Звичаї та обряди Восвресіння: [Текст. Світлина][Про проведення літературно-музичного свята «Великдень – великий день любові і добра» проведеного в Народному домі с. Хмелева працівниками сільської бібліотеки]//Колосю – 2011. – 13 травн.

Знають ціну життя: [Текст. Світлини][Спогади М. Піхлика із. С. Ближанка записала бібліотекар сільської бібліотеки О. Бурдейна]//Колос. – 2011. – 13 травн.

Личук, О.
Довічне свято радості й сльози:[Текст. Світлини][Про оформлення працівниками районної бібліотеки у світлиці обласного госпіталю інвалідів війни та реабілітованих книжкової виставки творів про воєнні роки]//Колос. – 2011. – 13 травн.

Народні перлини:[Текст][Про проведення в Угриньківській сільській бібліотеці членами клубу за інтересом «Народні перлини» свята писанки «У фарбах купається, до церкви збирається]//Колос. – 2011. – 13 травн.

Іванишин, В., Тракало, О.
«Дністрові зорі» сяють у Заліщиках [Текст, Світлини][Про активну участь колективу районної бібліотеки, який організував інформаційну підтримку фестивалю]//Свобода. – 2011. – 17 травн.

Горішня, О.
Забуттю не підлягає:[Текст][Про проведення святкового вечора в Голіградському БНТ, присвяченого Дню Перемоги та Дню Матері, підготовленого працівниками бібліотеки та БНТ]//Колос. – 2011. – 20 травн.

Золота, С., Вербіцька, Г.
Подвиги – у пам’яті села: [Текст][Проведення години-реквієму «Пам’ять серця, пам’ять сивини: пам’ять тих хто не прийшов з війни», проведеної в Шипівецькому БНТ працівниками бібліотеки]//Колос. – 2011. – 20 травн.

Кравчук, О.
Полеглих пом’янули, живого – вшанували: [Текст.Світлини][Про проведення літературної композиції «Вогні священні Перемоги над нами квітнуть щовесни», проведеної в Дунівському БНТ працівниками сільської бібліотеки та БНТ]//Колос. – 2011. – 20 травн.

Полева, Г.
Святкування в Ангелівці:[Текст][Про проведення літературної композиції, присвяченої Дню Матері та Дню Перемоги в Народному домі, підготовленої бібліотекарем]//Колос. – 2011. – 20 травн.

Мандзюк, Н.
Село вшанувало полеглих:[Текст][Про проведення заходу з нагоди Дня Перемоги у Виноградівському Народному домі спільно із сільською бібліотекою]//Колос. – 2011. – 27 травн.

Пашкевич, М.
Пам’ять ще довго болітиме:[Текст][Про проведення літературної композиції у с.м.т Товсте з участю селищної бібліотеки-філії]//Колос. – 2011. – 27 травн.

Пашкевич ,М.
Хай святиться твоє ім’я! [Текст][Про проведення Дня Матері у с.м.т Товсте з участю селищної бібліотеки]//Колос. – 2011. – 27 травн.

Ронталюк, Г.
Матері – наші ангели[Текст][Про проведення літературного вечора в Угриньківському Народному домі спільно з сільською бібліотекою]//Колос. – 2011. – 27 травн.

Тарасевич, О.
Імена краян – на сторінках ТЕС [Текст][Про проведення презентації «ТЕС», яку підготувала і провела О. Тарасевич – бібліотекар Зеленогайської бібліотеки-філії для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів]//Колос. – 2011. – 10 червн.

Вонс, Л.
Молодь і бізнес [Текст][Про проведення засідання за круглим столом у центральній районній бібліотеці з участю молоді міста]//Колос. – 2011. – 24 червн.

Тракало, О.
Бібліотека йде в люди: [Текст.Світлини]//Колос. – 24 червн.

Корчевська, Г.
Перетворити мрію у реальність: [Текст. Світлина][Про зустріч «за круглим столом» із молодими людьми, підприємцями району, яку проведено у читальній залі районної бібліотеки]//Колос. – 2011. – 8 липн.

Калінка, О.
Семінар бібліотекарів: [Текст]//Колос. – 2011. – 15 липн.

Пашкевич, М.
Сутність людської душі: [Текст][Про діяльність Товстенської бібліотеки-філії]//Колос. 2011. – 15 липн.

Бабин, Г.
Щиро про Україну:[Текст][Про проведення урочистостей з нагоди відзначення 20-річчя Незалежності України у селі Дорогичівка]//Колос. – 2011. – 1 вересн.

Золота, С.
Відпочинок з книгами:[Текст][Про проведення літніх читань у Шипівецькій бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 1 вересн.

Мосович, В.
Його пам’ятають земляки: [Текст. Світлина][Про організацію Гиньківської сільською бібліотекою розповіді-портрету «Під зоряним знаком таланту», про односельчанина, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України В.М. Круцяка]//Колос. – 2011. – 1 вересн.

Мосович, В.
Возносим славу:[Текст][Про проведення у селі Гиньківці літературно-мистецького вечора «Україно, розправ свої крила», підготовленого бібліотекарем сільської бібліотеки В. Мосович та зав. Народним домом П. Кіцканюком]//Колос. – 2011. – 1 вересн.

Міщук, Л., Тодорчук, В.
Наша сонценосна колиска: [Текст][Про проведення літературно-музичного дійства «Україно моя, ти є і будеш навіки!», підготовленого бібліотекарем сільської бібліотеки та зав. Народним домом с. Щитівці]//Колос. – 2011. – 1 вересн.

Крисова, А.
Україно! Ти для мене диво! [Текст][Про проведення літературно-музичної композиції у селі Нагіряни,підготовленої сільським бібліотекарем спільно з вчителями Нагірянської школи]//Колос. – 2011. 7 вересн.

Пашкевич, М.
Слово його огненне: [Текст][Про проведення у Товстенській бібліотеці-філії літературної години: «Велет думки і праці», присвяченої 155-річниці від дня народження І.Франка]//Колос. – 7 вересн.

Лилик, Г.
Золотий голос княжого міста: [Текст. Світлина][Про проведення літературного вечора у селі Кулаківці, присвяченого заслуженому працівникові культури України, уродженцю села І. Громику, організованого сільським бібліотекарем]//Колос. – 2011. – 16 вересн.

Стефанишин, І., Личук О.І.
Навздогін літам жароквітну веселку: [Текст][Про проведення у Литячівській бібліотеці-філії презентації поетичної збірки Оксани Василівни Кушнір «Пора мого прощання»]//Колос. – 2011. – 16 вересн.

Пашкевич, М.
Пересопницьке Євангеліє – неоціненна пам’ятка: [Текст][Про проведення години духовності «Духовна святиня у Товстенській бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 24 серпн.

Бібліотека скликає друзів: [Текст][Про урочини з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, які відбулися в читальній залі районної бібліотеки]//Колос. – 2011. – 7 жовтн.

Мельник, П.
Його сповідала богиня Кліо;[Текст][Про проведення в світлиці районної бібліотеки краєзнавчих читань, присвячених 70-річчю від дня народження Ю.М. Малєєва – археолога, історика – дослідника історії краю]//Колос. – 14 жовтн.

Тракало, О.
Учений європейського рівня:[Текст][Про низку ювілейних заходів, приурочених сімдесятиліттю історика, археолога і краєзнавця Юрія Малєєва, проведених у Заліщицькій районній та Зозулинській сільській бібліотеках]//Свобода. – 2011. – 4 листоп.

Тракало, О.
Увіковічнено пам’ять Юрія Малєєва:[Про проведення години спогаду у Зозулинській бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 28 жовтн.

Тракало, О.
Пишаються зеленогайці своїми земляками: [Текст][Про заняття творчої лабораторії у Зеленогайській бібліотеці-філії]//Свобода. – 2011. – 28 жовтн.

Шмига, Я.
Бестселер про Товсте не втрачає симпатій: [Текст.Світлини][Про проведення творчої зустрічі з письменником, земляком, редактором районної газети і власкором «Свободи» В. Тракалом у Товстенській бібліотеці-філії]//Свобода. – 2011. – 2 листоп.

Дяків, О.
Сузір’я самобутніх творчих індивідуальностей:[Текст. Світлини][Про оформлення виставки, яку підготували працівники районної бібліотеки під час проведення творчого вечора «Нас поєднала пісня», що відбувся в РБНТ]/Колос. – 2011. – 4 листоп.

Личук, О.
Священний заповіт для нащадків: [Текст][Про проведення історичної години «ЗУНР – провісниця держави Україна» працівниками районної бібліотеки у залі засідань районної ради та райдержадміністрації]//Колос. – 2011. – 11 листоп.

Мельник, П.
Енергетика його пера:[Текст. Світлина][Про проведення вечора зустрічі із майстром пера В. Тракалом в гостинній світлиці Товстенської бібліотеки]//Колос. – 2011. – 11 листоп.

Папушко, Б.
Талантами благословенна земля: [Текст.Світлини][Про презентацію бібліографічного покажчика, яка відбулась у літературно-мистецькій вітальні районної бібліотеки]//Колос. – 2011. – 18 листоп.

Золота, С.
Діти-жертви голодомору: [Про проведення години пам’яті у Шипівській бібліотеці-філії ]//Колос. – 2011. – 9 грудн.

Калінка, О.
Формування екологічної освіти: [Про проведення районного семінару бібліотечних працівників району]//Колос. – 2011. – 9 грудн.

Крисова, А.
Розіп’ято мільйони без вини: [Про проведення історичної години у Нагірянській бібліотеці-філії]//Колос. – 2011. – 9 грудн.

Тракало, О.
Прометей відродження української душі: [Текст][Про проведення літературного вечора «М.Шашкевич – будитель народного духу», проведеного у літературно-мистецькій вітальні, що діє у Заліщицькій центральній бібліотеці]//Свобода. – 2011. – 9 грудня.

Нера, М.
У пам’ять про скорботні роки:[Текст][Про годину пам’ятні, присвячену жертвам голодомору у Товстому з участю завідуючої Товстенською бібліотекою-філією]//Колос. – 2011. – 16 грудн.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.