Про нас пишуть 2008-ий рік

Фурик С.
Хліб – усьому голова: [Про проведення літературного ранку у Шипівській школі спільно із сільською бібліотекою]//Колос. – 2008. – 1 січн.

Миколай, Миколай, подарунки нам давай. [Про проведення свята Миколая у Шипівській школі спільно із сільською бібліотекою]//Колос. – 2008. – 1 січн.

„Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну”:[Про проведений вечір в літературно-мистецькій вітальні райбібліотеки, присвячений 70-річю від дня народження В. Чорновола]//Колос. – 2008. – 1 січн.

Михайлюк М.
Благослови, Боже, на Новий рік! [Про свято, що відбулося на засіданні клубу за інтересом „Невичерпне джерело, що діє при Слобідській бібліотеці-філії]//Колос. – 2008. – 10 січн.

Мединська-Ковальчук М.
Літературний календар на січень//Колос. – 2008. – 10 січн.

Вонс Л.
Перші спроби пера: [Про засідання членів Клубу творчої молоді, темою якого була „Запроси до серця книгу”, що діє при юнацькому абонементі райбібліотеки]//Колос. – 2008. – 10 січн.

Пашкевич М.
Свято з несподіванками: [Про проведене дитяче свято Миколая у Товстенській бібліотеці-філії]//Колос. – 2008. – 10 січн.

Рудик М.
Унікальні об`єкти краю: [Про участь в акції „7 чудес України”]//Колос. – 2008. – 19 січн.

Новосядлий Б.
Із Синькова до Києва через…Інтернет:[Про відзначення 5-річниці діяльності інтернет-центрів, що діють у Заліщицькій райбібліотеці, Товстенській селищній бібліотеці, Синьківській сільській бібліотеці-філії]//Свобода. – 2008.- 26 січн.

Головацька В.
Їх імена в історії держави: [Про проведену годину пам`яті у Лисівецькій бібліотеці-філії, присвячену 90-річчю бою під Крутами]//Колос. – 2008. – 2 лют.

Личук О.
Гарні приклади співпраці: [Про проведення Інтернет-форуму з нагоди 5-ї річниці відкриття Інтернет-центрів у Заліщицькій центральній бібліотеці, Товстенській селищній, Синьківській сільській бібліотеці]//Колос. – 2008. 2 лют.

Гладій О.
Зоря різдвяних святкувань: [Про проведення різдвяних святкувань ініціаторами яких були члени клубу „Орієнтир”, що діє при Свершківській бібліотеці-філії]//Колос. – 2008. – 2 лют.

Тракало О.
За сприяння посольства США [У бібліотечних установах Заліщанщини , зокрема у центральній бібліотеці проведено інтернет-форум з нагоди відзначення 5-тої річниці з часу створення Інтернет-центрів.]//Свобода. – 2008. – 9 лют. – 6с.

Топольницька О.
„Народе мій, до тебе я ще верну” :[Про проведену годину поезії для учнів 8-Б класу бібліотекарем райбібліотеки для дітей Г. Заянчківською]//Колос. – 2008. – 16 лют.

Крисова Г.
Хай Крутянців знає світ! [Про проведену історичну годину в Устечківській бібліотеці-філії]//Колос. – 2008. – 16 лют.

Пашкевич М.
День слави і скорботи: [Про проведену у Товстенській бібліотеці-філії історичну годину „Нема любові понад ту, що окропила кров`ю Крути]// Колос. – 2008. – 16 лют.

Золота С.
„Коли ви вмирали, вам дзвони не грали: [Про проведену історичну годину у Шипівецькій бібліотеці-філії до 90-річчя битви під Крутами]//Колос. – 2008. – 16 лют.

Отрок М.
У пам`яті нашій подвиг героїв: [Про проведені заходи у Дуплиській бібліотеці-філії за участю членів клубу за інтересом „Краєзнавець”]//Колос. – 2008. – 16 лют.

Жбанова М.
Духовне перевесло: [Про проведені заходи у Городоцькій бібліотеці-філії у січні місяці]// Колос. – 2008. – 16 лют.

Пашкевич М.
Інтернет-складова потенціалу бібліотеки:[Про святкування 5-ї річниці відкриття інтернет-центру у Товстенській бібліотеці-філії]// Колос. – 2008. – 16 лют.

Головацька І.
Природа – дзеркало краси: [Про оформлення ілюстрованої книжкової виставки „Природа – вічне дзеркало краси та проведення огляду літератури „Знай та охороняй природу” для учнів 4-го класу у Шипівецькій бібліотеці-філії]//Колос. – 2008. – 23 лют.

Золота Г.
Землі дар оберігаймо! [Про оформлення книжкової виставки і проведення огляду літератури „Знай, люби, бережи” для учнів початкових класів Іване-Золотівської школи у сільській бібліотеці-філії]//Колос. – 2008. – 23 лют.

Каспрук Н.
Пам`ять про героїв невмируща: [Про проведення уроку мужності та ознайомлення з книжковою виставкою учнів Іване-Золотівської школи у сільській бібліотеці]//Колос.-2008. – 23 лют.

Ланова Г.
Свято об`єднало родину: [Про проведення свята Просфори у літературно-мистецькій вітальні районної бібліотеки]//Колос. – 2008. – 23 лют.
Балицька, Г.
Музика надихає на поезію [Текст]//Колос. – 2008. – 1 березн.
(Про проведення у читальному залі райбібліотеки для студентів агроколеджулітературно-музичної композиції „Леся Українка як музична особистість).

Гладій, О.
Підготував клуб „Орієнтир” [Текст]//Колос. – 2008. – 1 березн.
(Про проведення засідання клубу за інтересом „Орієнтир” на тему: „Символіка і мова українського кохання у Свершківській бібліотеці-філії. )

Коваль, Г.
Скарб для нащадків [Текст]//Колос. – 2008. – 1 березн.
(Про проведення ранку, присвяченого Міжнародному дню рідної мови у Іване-Золотівській ЗОШ І-ІІІ ст. Зав. бібліотекою-філією оформила книжкову виставку „Рідна мова – диво калинове”)

Чухрій О.
Утвердили свої почуття [Текст]//Колос. – 2008. – 1 березня.
(Про проведення розважального шоу „Серця двох” в Угриньківському народному домі. Програму підтримували завідувачі Народним домом та сільською бібліотекою).

Балицька, Г.
Ластівка, котра віщує нову весну [Текст]//Колос. – 2008. – 8 березн.
(Про проведення у читальному залі райбібліотеки літературної години: „Климентина Попович – горда квітка роду” для студентів агроколеджу. Ведучі Л. Вонс та Г. Балицька – працівники бібліотеки. )

Бенев`ят, Г.
Прощання з колядою [Текст]//Колос. – 2008. – 8 березн.
(Про проведення свята у Новосілківському БНТ. Учасниками та ведучими були читачі сільської бібліотеки).

Полева, С.
Народознавчі реліквії [Текст]// Колос. – 2008. – 8 березн.
(Про роботу Попівецької бібліотеки-філії – центру народознавства.)

Головацька, В.
Талісман долі [Текст]//Колос. – 2008. – 8 березня.
(Про проведення у бібліотеці-філії с. Лисівці для дітей та молоді свята мови: „Скарб од далеких прадідів – то рідна мова і рідне письменство”.)

Топольницька, О.
Край квітучої краси [Текст]//Колос. – 2008. – 15 березн.
(Про участь бібліотек системи у другому турі краєзнавчо-пошукової експозиції „Тернопілля – землі квітучої краса” )

Головацька, І.
„Леся – славна дочка України” [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення літературного ранку у Шипівецькій школі для дітей молодших класів )

Котузяк , О.
„І мене в сім`ї великій” [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення літературного вечора, присвяченого 194-ій річниці від дня народження Т.Шевченка і ознайомлення з виставкою оформленою у сільській бібліотеці с. Бересток)

Кравчук, О.
Шевченко й Україна – нероздільні [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення літературно-музичного вечора у Дунівському БНТ, підготовленого директором та бібліотекарем сільської б/ф О. Кравчук)

Мосович, В.
Пророче Тарасове слово [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення тематичного вечора „Уклін тобі Тарасе” у народних домах сіл Гиньківці та Ворвулинці і ознайомлення з книжковими виставками у сільських бібліотеках-філіях сіл Гиньківці та Ворвулинці)

Мельник-Юрчишин, Л.
„Уклін тобі, Кобзарю” [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення святкового вечора, присвяченого 194-ій річниці Т.Шевченка в Іване-Золотівському БНТ, який підготували і провели директор БНТ та зав.сільською бібліотекою-філією)

Піхлик, О.
Співець народних дум [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення вечора по відзначенню 194-ї річниці від дня народження Т.Шевченка і ознайомлення з книжковою виставкою у бібліотеці-філії с.Харитонівці).

Полева, С.
Народознавчі скарби [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про роботу Попівецької бібліотеки-філії як центру народознавства)

Прокіпчук, К.
Вшанували поета [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про відзначення літературного вечора „Шевченко – вчора, нині і завжди” та ознайомлення з книжковою виставкою „Т.Шевченко – вчитель духу”, слово УНД с. Вигода)

Ронталюк, Г.
Живий у правді віковій [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення Угриньківською бібліотекою-філією спільно з НД літературного вечора, „Вічно живе пророче слово Кобзаря)

Трачик, Г.
Вірою і правдою служив [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення у Шипівецькій школі літературної години, яку підготували зав.сільською бібліотекою-філією С. Золотоа та класовод Н. Вербіцька)

Херовська Л.
Наш мудрий дороговказ [Текст]//Колос. – 2008. – 22 березн.
(Про проведення літературно-мистецького вечора „І мене в сім`ї великій, в сім`ї вольній, новій…” у Торськівському БНТ, який підготували працівники БНТ спільно із школою та сільською бібліотекою-філією).

Золота, М.
“Христос – дорога правди і життя” [Текст]//КОлос. – 2008. – 29 березн.
(Про проваедення години духовності у Шипівецькій бібліотеці-філії)

Тракало, О.
Наш краянин – вчений-дослідник [Текст]//Колос. – 2008. – 29 березн.
(Про уродженця смт Товсте Євгена Рослицького)

Тракало, О.
Зустріч із письменником [Текст]//Колос. – 2008. – 29 березн.
(Про зустріч із письменником П. Засенком у центральній районній бібліотеці)

Пашкевич, М.
Тарас єднає Україну [Текст]//КОлос. – 2008. – 29 березн.
(Про проведення у Товстенській бібліотеці -філії літературного вечора по відзначенню 194-ї роковини від дня народження Т. Шевченка)

Папушко, Б.
Вдячність за творчу працю [Текст]//Колос. – 2008. – 29 березн.
(Про відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва)

Тютюнник, С.
Політик, воїн, громадянин [Текст]//Колос. – 2008. – 29 березн.
(Про проведення у Бедриківській бібліотеці-філії інформаційної години, присвяченої 58 роковинам з часу загибелі Головнокомандувача УПА Романа Шухевича).

Личук, О
Оздоровлювати! І не тільки дітей, а й ситуацію яка склалась на Заліщанщині [Текст]//Колос. – 2008. – 29 березн.
(Про засідання РДА. Одним із питань порядку денного була інформація директора ЦБС О. Тракало “Про виконання програми поповнення бібліотечних фондів у районі на 2005-2010 роки”)

Боднар, О.
Друг кожної людини [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про проведення Тижня книги Синьківською бібліотекою-філією)

Гладій, О.
Пізнаємо скарби [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про проведення свята книги „Хай дзвенить веселий сміх на щорічнім святі книг” у Свершківській бібліотеці філії)

Добрянська, О.
Полонила дитячі серця [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про проведення поетичної години „Даруй мені, доле, надію єдину”, присвяченої поетесі М.Пригарі у Хмелівській бібліотеці-філії)

Жбанова, М.
Шевченкове слово живе [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про проведення літературного вечора „Поки живе Шевченка слово, в кайдани нас не закувать”, у Городоцькому БНТ)

Ковальчук, М.
Слово читача [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про нову збірку поезії П.Мельника „На черені совісті”)

Кучерка, С.
Думками з рідним селом [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про проведення членами клубу за інтересом „Берегиня”, що діє при Буряківській бібліотеці-філії, літературної подорожі „Свята наші, дайте краси і сили, щоб ми в щасті й мирі жили”)

Михайлюк, М.
Добрі справи учителя. [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про А.І. Могилюка, якому виповнилося 75 літ, який активно підтримує краєзнавчу роботу у Слобідській бібліотеці та надає цінні рукописи до краєзнавчого кутка.)

Топольницька, О.І.
Подорож у фантазію [Текст]// Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про проведення літературної години-подорожі „Цей цікавий світ казок” для дітей 1-Б класу ЗОШ
ім. О. Маковея працівниками райбібліотеки для дітей.)

Топольницька, О.І.
Мандри літературним всесвітом [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про проведення Тижня книги у районній бібліотеці для дітей)

Тарасевич, О.
Його безсмертне ім`я [Тест]//Колос. – 2008. – 5 квітн.
(Про проведення вечора „В сім`ї вольній, новій”, який підготували і провели працівники Зеленогайської бібліотеки-філії, НД, ЗОШ І-ІІ ст. )

Пашкевич, М.
Душа природи – зернини добра [Текст]//Колос. – 2008. – 12 квітн.
(Про проведення години-роздуму для учнів початкових класів бібліотекарем Товстенської бібліотеки-філії О.Бензар)

Крисова, Г.
Нехай сім`я єднається [Текст]//Колос. – 2008. – 12 квітн.
(Про проведення родинного свята членами клубу за інтересом „З народної криниці”, що діє при Устечківській бібліотеці-філії)

Тракало, О
Як додому в гості [Текст]//Свобода. – 2008. – 19 квітн.
(Про зустріч із письменником П. Засенком у центральній районній бібліотеці)

Слободян, М.
Запросила казка [Текст]//Колос. – 2008. – 19 квітн.
(Про проведення завідувачкою сільської бібліотеки-філії Золотою С. свята казки для учнів Шипівської ЗОШ І-ІІ ст.)

Полева, С.
“У гості в село” [Текст]//Колос. – 2008. – 19 квітн.
(Про проведення години сміху Попівецькою бібліотекою-філією спільно з НД)

Головацька, В.
Голгофа священика [Тест]//Колос. – 2008. – 26 квітн.
(Завдувачка Лисівської бібліотеки-філії підготувала матеріал про о.Петра Пастуха, уродженця с. Лисівці.)

Корчевська, Г.
Дорогою правди і любові [Текст]//Колос. – 2008. – 26 квітн.
(Про проведення творчого вечора поета, публіциста, володаря „Золотого пера” П. Мельника у літературно-мистецькій вітальні райбібліотеки)

Шашкевич, М.
Творчість як доля [Текст]//Колос. – 2008. – 26 квітн.
(Про проведення літературної години „Майстер слова” для старшокласників Товстенської ЗОШ працівниками селищної бібліотеки-філії)

Рудик, М.
На порозі – Великдень [Тест]Колос. – 2008. – 26 квітн.
(Про проведену годину народознавства для учнів ЗОШ №2 бібліографами центральної бібліотеки М. Рудик і С. Пукіш)

Крисова, А.
Відлуння минулого [Текст]//Колос. – 2008. – 10 травн.
(Про урочище Кантимирівка, що знаходиться в с. Нагіряни)

Капраль, Л.
„Мамина молитва” [Тест]//Колос. – 2008. – 10 травн.
(Про проведення години духовності в Угриньківській бібліотеці – центрі духовного відродження)

Храпчинська, Г.
„Хресна дорога спасителя” [Тест]//Колос. – 2008. – 10 травн.
(Про проведення бібліотекарем Мишківської бібліотеки-філії Храпчинською Г. години духовності у сільській школі школі ).

Буринюк, Х.
Акорди серця [Текст]//Колос. – 2008. – 17 травн.
(Про засідання членів клубу творчої молоді, що діє при Заліщицькій райбібліотеці)

Струбіцька, І.
Інтернет у сільській бібліотеці має стати реальністю [Тест]//Колос. – 2008. – 17 травн.
(Про ділове спілкування по впровадженню проекту „Глобальні бібліотеки” гостей із області з міським головою, заступником голови РДА, заввідділом культури та туризму, викладачами, громадськістю міста у центральній бібліотеці).

Тракало, О.
Книги-дарунки [Текст]//Колос. – 2008. – 17 травн.
(Про цінні книги, які передали для бібліотек Заліщицького району уродженці краю)

Тракало, О.
Моє село – моя колиска [Текст] // Колос. – 2008. – 24 травн. (Про заняття у творчій лабораторії «Бібліотека – центр народознавства» на базі Щитівецької бібліотеки – філії)

Пашкевич, М.
Йшли до перемоги [Текст] // Колос. – 2008. – 24 травн. (Про проведення години – реквієму у Товстенській бібліотеці – філії)

Кіцканюк, Н., Мосович, В.
«Ніхто не забутий, ніщо не забуто» [Текст] // Колос. – 2008. – 24 травн. (Про проведення години пам’яті та оформлення книжкових виставок у сільських бібліотеках – філіях сіл Ворвулинці і Гиньківці)

Тракало, О.
В пошуках інноваційних форм [Текст] // Колос. – 2008. – 23 червн. (Про участь директора Заліщицької ЦБС у семінарі, який відбувся в м. Ужгород Закарпатської області)

Пашкевич, М.
Книги, творені серцем [Текст і світлина] // Колос. – 2008. – 23 червн. (Про зустріч із письменником Б. Савкою у Товстенській бібліотеці – філії)

Крисова, А., Папушко, Б.
Присвяти селу [Текст] // Колос. – 2008. – 23 червн. (Про святкування 515-річчя заснування села Нагоряни)

Олійник, В.
Далекі гості – яскравий спогад [Про відвідини районної бібліотеки, уродженкою м. Заліщики, а нині жителькою міста Монреаля в Канаді панею Амалією Саидберг – Мескер, яка подарувала свою книгу «Світло в темряві»] // Колос. – 2008. – 7 липн.

Тракало, О.
Бібліотеки Тернопілля відзначило посольство США. [ Про участь у семінарі директорів бібліотек України який відбувся в м. Ужгороді, О. Й. Тракало] // Свобода. – 2008. – 11 липн. – С. 6.

Пашкевич, М.
«Сучасник» гуртує юнь [Про роботу клубу за інтересом, що діє у центрі дозвілля для молоді у Товстенській бібліотеці – філії] // Колос. – 2008. – 21 липн.

Корчевська, Г.
Дім вікнами до сонця [Про завідувачку Синьківською бібліотекою – філією О. П. Боднар та роботу бібліотеки] // Колос. – 2008. – 21 липн.

Тракало, О.
Мандрівка в історію книгозбірні [Текст]//Колос. – 2008. – 1 серпн. – С.4 (Бібліотекарі району знайомились із роботою Шипівської сільської книгозбірні під час заняття у творчій лабораторії “Бібліотека – центр естетичного виховання)

Бурма, В
Фотомить [Текст]//Вільне життя. – 2008. – 1 серпн. С.7. (Зі слів О.Й. Тракало, директора ЦБС про важливість книги у житті )

Ковальчук, І.
Бібліотека – наче домівка [Текст]//Колос. – 2008. – 15 серпн. – С.6. (Висновки про опитування заліщан, які висловили свої думки щодо надання послуг бібліотеками району)

Тракало, О.
У Шипівцях – творча лабораторія [Текст]//Вільне життя. – 2008. – 15 серпн. – С.6. (Бібліотекарі району знайомились із роботою сільської книгозбірні під час заняття у творчій лабораторії “Бібліотека – центр естетичного виховання)

Ковальчук, І.
Бібліотека – наче домівка рідна: [Текст] //Колос. – 2008. – 15 серпн. (Про соціологічне дослідження «Молодь.Бібліотека. Інформація» у центральній бібліотеці)

Вербіцька, Т.
Спогади матері [Текст]//Колос. – 2008. – 22 серпн. (Інформацію про учасника Афганської війни І.Вербіціького зібрала зав.бібліотекою с. Шипівці Золота С.П.)

Тракало, О.
Презентація нової книги [Текст]//Колос. – 2008. – 22 серпн. (У вітальні «Літературні зустрічі», що діє при центральній бібліотеці, відбулась презентація книги заліщанина Л.Тишковського «Якось воно буде»)

Пашкевич, М.
Носії великого світла: [Текст]//Колос. – 2008. – 22 серпн. (До 1020-річчя Хрещення Київської Русі у Товстенській бібліотеці-філії проведено годину духовності)

Мельник, О.
Премія ім. О.Маковея: перший лауреат – вінничанин:[Текст]//Колос. – 2008. – 29 серпня. (У літературній вітальні центральної бібліотеки відбулася зустріч гостей і місцевих творчих людей за «круглим столом»)

Бабин, Г.
Перегорнули сторінки історії: [Текст]//Колос. – 2008. – 29 серпн. (Про проведене літературно-музичне дійство з нагоди 17-ї річниці Незалежності України у с. Дорогичівка, яке підготувала зав. бібліотекою)

Тютюнник, С.
Віхи нашої боротьби: [Текст]//Колос. – 2008. – 29 серпн. (Про проведення літературно-музичного вечора, присвяченого 17-й річниці Незалежності України у с. Бедриківці, яке підготувала зав. бібліотекою)

Гліган, Я.
У віках будь славна, Україно! [Текст]//Колос. – 2008. – 5 вересн. (Про відзначення 17-ї річниці проголошення незалежності України у селі Щитівці)

Тракало, О.
Перший лауреат [Текст]//Свобода. – 2008. – 5 вересн. (У Заліщицькій центральній бібліотеці проведено літературну годину присвячену 141-й річниці пам’яті О.Маковея )

Тракало, О.
Світовид Левка Тишковського: [Текст]//Свобода. – 2008. – 12 вересн. (У вітальні «Літературні зустрічі», що діє при Заліщицькій центральній бібліотеці відбулась презентація 4-ї книги Л.Тишковського «Якось воно буде»)

Ковальчук, І.
Що читає сільська молодь? [Текст]//Колос. – 2008. – 19 вересн. (Про проведене соціологічне дослідження у бібліотеках-філіях Заліщицької ЦБС)

Тракало, О.
Пам’ять Осипа Маковея [Текст] // Вільне життя. – 2008. – 3 жовтн. – С. 5 (В Заліщиках відбулися урочини до 141-річниці від дня народження Осипа Маковея.)

Пашкова, В.
Бібліотеки – завжди на порядку денному: [Текст]//Культура і життя. – 2008. – 24 вересн. (Приведено в приклад Товстенську та Синьківську бібліотеки-філії, які були першими в сільській місцевості, де відкрито інтернет-центри )

Топольницька, О.
Покрово, свята Покровителько: [Текст] // Колос. – 2008. – 17 жовтн. (Про проведення історико – народознавчих годин для учнів 3-5 кл. ЗОШ ім. Маковея, працівниками ДБ)

Ревак, І.
Берегині друкованого слова: [Текст] // Колос. – 2008. – 17 жовтн. (Слова вдячності працівниками Товстенської бібліотеки-філії)

Пукіш, С.
Інформація через бібліотеки [Текст] // Колос. – 2008. – 17 жовтн. (Про проведення районного семінару «Інформаційно – бібліографічне обслуговування користувачів – дітей», який відбувся в районній бібліотеці для дітей)

Горішня, О.
Я серцем обираю Україну: [Текст] // Колос. – 2008. – 17 жовтн. (Про роботу Голіградської бібліотеки-філії – центру краєзнавства)

Воробель, С.
Пізнай свій народ – і ти пізнаєш себе: [Текст] // Вільне життя. – 2008. – 17 жовтн. (Про відзначення користувачів – молоді Заліщицької ЦБС в участі Всеукраїнського конкурсу «Легенди рідного краю»)

Пашкевич, М.
Людина великого серця і розуму: [Текст] // Колос. – 2008. – 24 жовтн. (Про проведення літературної години, присвяченої 90-ій річниці від дня народження В. Сухомлинського у Товстенській бібліотеки-філії)

Пашкевич, М.
Книга – храм мудрості [Текст] / Колос. – 2008. – 24 жовтн. (Про поповнення книжкового фонду Товстенської бібліотеки-філії дарунковими та новими виданнями)

Воробель, С.
До витоків давніх легенд: [Текст] // Тернопільський оглядач. – 2008. – №36(46) – с. 17 (Про участь користувачів – молоді Заліщицької ЦБС у Всеукраїнському конкурсі «Легенди рідного краю»)

Тракало, О.
Молодь говорить з минулим: [Текст] // Колос. – 2008. – 7 листоп. (Про проведення історичної години, присвяченої 90-літтю з часу створення ЗУНР, у читальній залі районної бібліотеки)

Тракало, О.
Літопис села – спільними зусиллями: [Текст] // Колос. – 2008. – 7 листоп. (Про проведення засідання творчої лабораторії «Бібліотека – музей» на базі Бедриківської бібліотеки – філії).

Пашкевич, М.
Чарівний світ книги: [Текст] // Колос. – 2008. – 7 листоп. (Про проведення бібліотечного уроку для учнів 3-Б класу у Товстенській бібліотеці – філії).

Палагнюк, М.
Їх об’єднує бажання творити: [Текст] // Колос. – 2008. – 7 листоп. (Про чергове засідання Клубу творчої молоді, яке проведене у читальній залі районної бібліотеки).

Личук, О.
Від покоління до покоління – слово горлиці гірської: [Текст] // Колос. – 2008. – 28 листоп. (Про проведення вечора, присвяченого 145-річчю від дня народження О. Кобилянської у літературно – мистецькій вітальні райбібліотеки).

Тракало, О.
Село моє – душі і серця неосяжний світ [Текст] // Свобода. – 2008. – 5 грудн. – С. 6 (У Бедриківській бібліотеці була проведена творча лабораторія «Бібліотека – музей»).

Жбанова, М.
Моє село – моя святиня [Текст] // Колос. – 2008. – 12 грудн. – С. 3. (Село Городок відсвяткувало ювілейну дату – 590-річчя)

Григорчук, В.
Виховати гідну зміну [Текст] // Колос. – 2008. – 26 грудн. – С. 3. (У Свершківській бібліотеці – філії відбулося засідання клубу за інтересом «Орієнтир» на тему: «Просвіта: минуле, сьогодення, перспективи»).

Корчевська, Г.
«Просвіта» кличе, мов рідна мати [Текст] // Колос. – 2008. – 26 грудн. – С. 3. (Краєзнавчі читання «Просвіта» кличе… були проведені у вітальні “Літературні зустрічі” центральної бібліотеки, які присвятили 140-річчю з часу заснування товариства «Просвіта»).

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.