Преса, радіо

Громадсько-політичний часопис “Колос”
Газета Заліщицької районної ради та Заліщицької райдержадміністрації.

Передплатний індекс 61356.

м.Заліщики, Тернопільської обл.
вул. І.Франка, 6
48600
тел.: (03554) редактор 2-12-43, заступник редактора 2-18-69
тел/факс 2-12-43

Газета має відділи:

відділ суспільно-політичних проблем;
відділ агропрому.

Редакція газети працює з 8 до 16 години (без перерви).

Громадсько-політичний часопис Заліщанщини виходить з 24 лютого 1940 року. Спочатку видання мало назву “Перемога”, а з 1965 року – “Колос”.

Щотижня “Колос” виходить на 6-и або 8-и сторінках. Журналісти порушують актуальні проблеми життя району. Про це свідчать рубрики вміщені в газеті: “На теми дня”, “Зв`язки з громадськістю”, “Ми – українці”, “На освітянській ниві”, “Люди твої, Наддністров`я”, “Політичне життя”, “Світочі слова”, “Трибуна сільського голови”, “Голос села”.

Відділи газети працюють планово і над тематичними сторінками “Наше місто”, “Ринок праці”, “З турботою про надвечір`я”, “Податківець”, які є рекламними.

Журналісти спільно з творчими людьми нашого краю, а також з допомогою працівників центральної районної бібліотеки готують сторінку “Літературно-мистецький клуб “Дністер”.

Вагомий внесок газета робить у розвиток української держави, акцентуючи увагу не тільки на її нинішньому становленні, а й на вистражданому її минулому, на тих героїчних сторінках, які повинно вивчати молоде покоління.

Авторами таких публікацій є відомі в нашому краї люди – педагоги, ветерани праці, лідери політичних партій.

Редакція Заліщицького радіомовлення.

м.Заліщики, Тернопільської обл.
вул. І.Франка, 6
48600

Редакція радіомовлення організовує вихід радіопередач щотижня по середах і п`ятницях з 6.30 до 6.45 год., та по неділях з 14.00 до 15.00 год.

Програми передач готуються, виходячи із Програми соціально-економічного розвитку, календаря державних, національних, релігійних свят, відзначаючи знаменні і пам`ятні дати, ювілеї видатних постатей Заліщанщини.

Радіопередачі виходять згідно із щомісячним планом роботи.

Актуальні рубрики:

Вісник райдержадміністрації та райради, районного центру зайнятості, міської ради, Пенсійного фонду
З турботою про здоров`я
Правовий всеобуч
Новини агропрому
Запитуєте – відповідаємо
На контролі в редакції
Актуальне інтерв`ю
Репортаж з місця подій

Всі передачі ведуться українською мовою. Редакція радіомовлення співпрацює з відділами охорони здоров`я, освіти, культури, управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації, працівники яких беруть активну участь у передачах районного радіо.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.