Осадчук Роман Васильович (1936-2006)

osad4ukrОсадчук Роман Васильович – лікар-хірург, заслужений лікар України.

Осадчук Роман Васильович народився 25 травня 1936 року в с. Устечко Заліщицького району Тернопільської області. Після закінчення Товстенської середньої школи в 1955 році поступив в Чернівецький державний медичний інститут. В зв’язку з відкриттям у місті Тернополі медінституту, переведений туди. Після закінчення Тернопільського медінституту в 1961 році пройшов спеціалізацію по хірургії на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні. Після закінчення працював головним лікарем і хірургом Устя – Зеленівської дільничної лікарні по 1970 р.

З ініціативи і під керівництвом Осадчука Р. В. у с. Устя – Зелене побудована лікарня на 50 ліжок, організований хірургічний блок, відкритий при поліклініці хірургічний кабінет з перев’язочною.

В 1970 році Осадчук Р. В. переведений на посаду головного лікаря Заліщицької райлікарні. З 1981-1984 р. працював начальником шпиталю ІВВв. В той час проводилось будівництво нового корпусу цього закладу.

З 1984-1998 р. працював завідуючим хірургічним відділенням Заліщицької центральної райлікарні.

З 1998 р. по день смерті 2006 р. продовжував працювати хірургом в хірургічному відділенні.

Нагороджений знаком «Відмінник охорони здоров’я» та ювілейною медаллю «За трудову доблесть», 14 червня 1996 року за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я,впровадження сучасних методів діагностики і лікування, високу професійну майстерність присвоєно Указом Президента України почесне звання «Заслужений лікар України».

Література

Хірургічне відділення[Текст]//Медична Заліщанщина. – Тернопіль. – 2008. – С.10

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.