Навчально-пізнавальна екскурсія бібліотекарів

Напередодні Дня працівників культури бібліотекарі Заліщанщини і члени Громадської ради бібліотек району здійснили цікаву поїздку у місто Чернівці.

Завдячуємо за можливість здійснення нашого бажання та матеріальну підтримку підприємцям-спонсорам бібліотек – Степану Михайловичу Навольському – голові Громадської ради, а також підприємцям-керівникам – Івану Михайловичу Навольському та Миколі Михайловичу Долотку, які оплатили вартість транспортних послуг для поїздки комфортним автобусом.

Сердечно і тепло зустріли нас у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка.

Ми професійно збагатились досвідом роботи творчих працелюбів обласної книгозбірні під час організованої для нас екскурсії Оленою Василівною Банніковою, заступником директора з питань внутрішньої роботи.

Особливі слова вдячності адресуємо Марії Михайлівні Довгань – заступнику директора з питань наукової роботи, яка інформувала нас про основні напрями діяльності бібліотек області в сучасних умовах, участь їх в проектній діяльності та визначені завдання на майбутнє, сприяла в організації наших екскурсій в меморіальний музей Володимира Івасюка та у літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської.

На згадку про зустріч у бібліотеці керівники Чернівецької ОУНБ та Заліщицької ЦБС обмінялись дарунками – власними друкованими бібліографічними матеріалами.

Надовго залишаться в нашій пам’яті відвідини музею, присвяченого Володимиру Івасюку, видатному українському композитору і поету, одному із основоположників української естрадної музики.

Цей дім – помешкання родини Івасюків, де тепер діє музей, славний ще й тим, що в ньому найкращі свої романи й повісті написав батько Володимира – Михайло Івасюк, 100-річчя від дня народження якого ми будемо відзначати 25 листопада цього року.

У музеї є меморіальний кабінет Михайла Івасюка – відомого письменника, вченого, фольклориста і педагога Буковини.

У п’яти кімнатах невеличкого особняка – будинку письменниці представлена експозиція літературно-меморіального музею, присвяченого Ользі Кобилянській.

У рік 150-річчя від дня народження Осипа Маковея – відомого письменника, педагога, громадського діяча, директора Заліщицької семінарії, ми часто звертаємось і до біографічних, творчих сторінок Ольги Кобилянської, адже обох їх єднала творча письменницька праця.

Цікаво розповідала екскурсовод Юлія Микосянчик, науковий співробітник про музейні експозиції, в яких висвітлено життя і творчий шлях письменниці і громадського діяча Буковини.

Духовно збагачені новою і цікавою інформацією після подорожі Чернівцями повернулись ми додому. Уже тепер зможемо використовувати багато корисного в обслуговуванні читачів бібліотек району.

Багато фотосвітлин та відео про цю пам’ятну для нас подорож підготувала Лілія Бурдейна-Домарад, які є доступними і на її сторінці у Фейсбуці.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.