Наші справи

Бюджет проекту LEAP-II виконувався протягом 2002-2004 років відповідно до проектних робіт. Таким чином вдалось забезпечити інтернет-зв`язок: виділено лінії в Заліщиках, Товстому, в Синькові – телефонна. Фірма-провайдер – цех електрозв`язку №16 “Укртелеком” забезпечує безперервний, стабільний зв`язок зі швидкістю 115,2 Кбіт/с. Важливо, що в день відкриття бібліотечних інтернет-центрів, відбулись урочистості і у провайдерів – відкрито електровузол зв`язку, який забезпечив послугами усіх бажаючих користувачів району інтернетом. Придбано і використовується у бібліотечних інтернет-центрах комп`ютерне обладнання: 8 комп`ютерів, 3 принтери, сканер. До послуг користувачів 8 робочих місць з безкоштовним доступом до інтернет-ресурсів.

Участь у реалізації Проекту позитивно вплинула на зміцнення матеріально-технічної бази бібліотек. Так, наприклад, до відкриття інтернет-центру у Товстенській бібліотеці-філії установі виділено значно краще, ніж попереднє, приміщення. Покращено умови для роботи Синьківської бібліотеки-філії. Тут виділено додатково ще одну кімнату. За сприяння органів місцевої влади, комерційних структур, благодійників відремонтовано приміщення для інтернет-центру в районній центральній бібліотеці, додатково виділено кошти для придбання комп`ютера і програмного забезпечення. За час реалізації проекту залучено кошти в сумі 15 тис. грн. для придбання технічного обладнання, матеріалів для ремонту приміщень, облаштування системи охорони в трьох інтернет-центрах, додатково до бюджету використано 9 тис. грн.

Наші партнери.

– Грантодавач – Посольство США в Україні,

– районна державна адміністрація, районна рада, Заліщицька міська, Товстенська селищна та Синьківська сільська ради,

– приватні підприємства “Арма”, “Піон”, “Агробуд”, “ПМК-5”, районний центр зайнятості, агроколедж НАУ,

– приватні підприємці Василь Андрусик, брати Степан, Іван та Микола Навольський, Ярослав Вацик, Богдан Тракало, Іван Городинський.

Благодійники – бібліотеці.

– Василь Верига – віце-президент Світового Конгресу українців (Торонто, Канада),

– Український конгресовий комітет Америки,

– Фундація імені Тараса Шевченка,

– Україно-Американський фонд “Сейбр-Світло”,

– Ніля Кузич – мешканка міста Чикаго, США, у минулому бібліотекар Народного дому в м.Заліщики,

– уродженці краю – українці з діаспори: Микола Романко, Орися Запаранюк, Юрій Чубатий, Петро Кишкан (Англія) та ін.,

– Світовий Конгрес українців (Канада),

– Фундація українознавчих студій в Австралії,

– Фонд ім. І. Багряного (США),

– Фундація ім. О. Ольжича

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.