Нас навчили – ми навчаємо

Семінар-тренінг

im00004711-12 лютого 2003 року в інтернет-центрі відбувся семінар-тренінг “Ресурси та можливості Інтернет для забезпечення потреб читачів публічних бібліотек”.

 

 

 

 

im000046Працівники центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти державної академії керівних кадрів культури і мистецтв Ірина Бондаренко та Вікторія Чочь провели семінарські, практичні заняття.

 

 

 

Дуже важливо, що за умов проекту 15 працівників бібліотечних установ навчались на курсах у Заліщицькому МПТУ-7, де набули спеціальність “Оператор по обслуговуванню комп`ютерного обладнання та комп`ютерної верстки” з отриманням свідоцтв. Тепер у бібліотечних інтернет-центрах здійснюють консультування відвідувачів бібліотекарі-консультанти, у центральній бібліотеці – оператор-консультант і два бібліографи, постійно організовуються групові навчання.

zal1Працівники бібліотек системи під час занять

 

 

 

 

 

photo0110Ми – в день вручення свідоцтв про набуття спеціальності “Оператор по обслуговуванню комп’ютерного обладнання та комп’ютерної верстки”.

 

 

 

mykolaivВересень 2002 року. Учасники семінару у м.Миколаїві – керівники бібліотечних установ Тернопільщини з працівниками Посольства США в Україні, Державної академії керівних кадрів Міністерства культури і мистецтв України

 

 

 

 

 

kyivВересень 2004 року. Учасники семінару – керівники бібліотечних Інтернет-центрів Заліщицької ЦБС у м.Києві (Державна академія керівних кадрів)

 

 

 

 

photo0207Працівники бібліотек системи із працівниками Посольства США в місті Києві. Ольга Боднар (перша зліва направо) – зав.бібліотекою-філією с.Синьків, Ольга Любінецька – помічник радника Посла, Валентина Пашкова – директор Центру інформаційних ресурсів, Ольга Тракало – директор ЦБС, Жанет Демірей – радник Посла, Марія Пашкевич – зав.бібліотекою-філією смт.Товсте.

 

 

photo0208Керівники бібліотечних Інтернет-центрів ЦБС розповідають про наші справи Шеріл Бистрянські – заступнику аташе з питань культури Посольства США в Україні

 

 

 

 

donetsk
Учасники семінару – керівники бібліотечних установ на Донеччині.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.