Наддністрянський соловейко

nazarСеред різноманітних культурних подій цьогорічної осені вагоме місце займає конкурс дитячого “Євробачення”.

На ньому переможцем вийшов учень Заліщицької загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. О. Маковея Назарій Слюсарчук. Він представив пісню “Хопчик рок-н-рол”, яку написав сам.

Про дитяче “Євробачення” Назар дізнався, коли був на конкурсі “Музична парасолька” у Вінниці. Його організатори порадили батькам юного співака подати заявку на майбутнє музичне змагання.

І ось жадана перемога. Окрилений повертається Назар додому. На рідній землі його привітали керівники міста і району, директор школи ім. О. Маковея, в якій навчається Назар, вчителі, однокласники. Особливо теплим було привітання вчительки співів Зої Шмиглик.

Слюсарчук закінчив музичну школу з класу фортепіано, займається вокалом і танцями в естрадному колективі “Лебідка”, бере участь у різноманітних конкурсах. Костюми на виступи придумує мама, батько займається підприємництвом. Назарій гарно вчиться. Улюблені предмети – українська література і фізкультура. Захоплюється спортом і його молодший брат Дмитро.

Назарій представляв Україну в огляді конкурсі дитячого “Євробачення-2006” (Румунія). За словами голови Національної телерадіокомпанії Віталія Даниленка Україна вперше брала участь у цьому конкурсі: Тому особливо приємно, що нашу державу прославив своєю піснею наш наддністрянський соловейко.

2 грудня 2006 року в Бухаресті (Румунія) відбувся міжнародний пісенний конкурс “Євробачення 2006”, на якому виступив Назар Слюсарчук із Заліщиків. На конкурс він потрапив, перемігши у фіналі Всеукраїнського відбіркового змагання виконавців дитячої пісні.

Назар, незважаючи на юний вік, уже має чималий сценічний досвід. Він займав призові місця у конкурсах “Чорноморські ігри”, “Кришталевий жайвір”, Молода Галичина”, “Буковинська зіронька” та багатьох інших.

У Бухаресті Назар Слюсарчук зайняв восьме місце серед 15 конкурсантів. Заліщани пишаються своїм талановитим земляком.

Голосували за Україну: Росія, Білорусь – 8; Іспанія – 6; Мальта, Португалія – 5; Греція, Румунія – 4; Хорватія – 3; Кіпр – 2; Бельгія – 1. Македонія, Нідерланди, Сербія та Швеція не дали Україні жодного бала.

У серпні 2007 р. Назар Слюсарчук вступив на навчання до Київського військового ліцею ім. І.Богуна. На цей крок його підштовхнув перегляд серіалу “Кадети”.

Нещодавно Назарій Слюсарчук став студентом Київської муніципальної естрадно-циркової академії, обрав для навчання факультет естрадного вокалу.

Вітаємо юнака-краянина з вступом на навчання! Бажаємо нових успіхів у пісенній творчій праці.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.