Мельник(Личук) Ольга Іванівна

IMG_0389Заслужений журналіст України, член НСЖУ.

Ольга Іванівна Личук народилася 13 червня 1953 року в селі Стецева Снятинського району Івано-Франківської області у сім`ї селян.

Після здобуття загальної освіти у Стецівській середній школі (1970р.) та набуття необхідного трудового стажу у 1972 році вступила на факультет журналістики Київського державного (тепер Національного) університету ім.Т.Г. Шевченка, котрий закінчила у 1977 році.

О.І. Личук у тому ж році за скеруванням прийшла на роботу в редакцію Заліщицької районної газети «Колос». Працювала літпрацівником, завідувачкою відділом, відповідальним секретарем, а з 2001 року обіймає посаду заступника редактора цього часопису.

За роки творчої праці в «Колосі» Ольга Іванівна стала членом НСЖУ, тепер очолює районну організацію. Лауреат республіканської премії Спілки журналістів України за висвітлення теми «Наш сучасник», а також обласних премій в різних номінаціях.

О.І. Мельник(Личук) – Заслужений журналіст України (Указ Президента від 06 червня 2012 року), нагороджена Почесним знаком та Золотою медаллю НСЖУ, багатьма відзнаками районного та обласного рівнів.

Вона – Людина року в районі (2011 рік).

Шпальти заліщицької районки рясніють високопрофесійними, різножанровими  публікаціями Ольги Личук. Особливо читабельними є подійні матеріали, статті про людей села, жителів міста і нашого району.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.