Медичні заклади

Заліщицька центральна комунальна районна лікарня.

м.Заліщики, Тернопільської обл.
вул. С.Бандери, 86
48600
тел. (03554) 2-16-61

13Медична галузь Заліщицького району – це Заліщицька центральна комунальна районна лікарня, Товстенська комунальна районна лікарня, 15 амбулаторій загальної практики сімейної медицини і 36 ФАПів.

Заліщицька центральна комунальна районна лікарня – це сучасний комплекс лікувальних установ, який функціонує на території міста. У штаті лікарні 451працівник, з них 97 лікарів.

З липня 2011 року і до відкриття у вересні 2012 року були виконані якісні роботи з глобальних перетворень районної лікарні. Тепер у розпорядженні медиків та пацієнтів – модернізована, реконструйована і добудована лікарня площею 10,7 тис. кв. м ( лікарня у Заліщиках розрахована на 180 ліжок).

Медики працюють з сучасною технікою, проводять лікувальні та багатопрофільні комплексні діагностичні процедури. Працюють три операційні зали з автономним освітленням, централізованою подачею кисню, сучасними операційними столами, освітлювальними лампами. Лікарі-хірурги пройшли навчання в клініках Києва, Харкова, Донецька, Тернополя.

Усі робочі місця лікарів комп’ютеризовані, мають доступ до Інтернету та до головного сервера, де сформована база даних медичного обліку і діагностичного обстеження. У пологовому відділенні встановлено ліжка-трансформери, в усіх палатах оновлено інвентар. Є шість машин служби швидкої медичної допомоги на базі автомобілів Volkswagen класу В і С, із них – один реанімобіль.

Заліщицька бригада швидкої допомоги вже втретє отримала перемогу на міжнародних змаганнях у Польщі з екстреної медичної допомоги.

У Товстенській районній лікарні 148 працівників організовують обслуговування жителів селища та району ( розрахована на 80 ліжок).

Медичні заклади обслуговують 48 тис. жителів району, а також – із сусідніх районів Тернопілля, звертаються пацієнти з Івано-Франківщини, Буковини.

Для врахування потреб населення у медичному обслуговуванні 1 липня 2012 року створений Центр первинної медико-санітарної допомоги, куди ввійшли 17 амбулаторій і 36 ФАПів, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти – всього 270 працівників.

Зразковою амбулаторією є сучасний заклад у Синькові, де використовуються нова медапаратура, сучасний автомобіль служби швидкої допомоги. Для лікаря побудоване житло.

Амбулаторії функціонують також у селах Буряківка, Торське, Блищанка, Касперівці, Поділля, Попівці, Зозулинці, Дорогичівка, Устечко, Дунів, Колодрібка, Нирків, Новосілка, Лисівці,Товсте.

Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій.

м.Заліщики, Тернопільської обл.
вул. Грушевського, 12
48600
тел. (03554) 2-14-60

dsanatoriy1 Маршрут поїздом, автобусом до ст.Заліщики.

Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій розташований в мальовничому куточку Тернопілля,на лівому березі р . Дністер, в 50 м від міського пляжу. Санаторій заснований 14.03.1948 року, на місці розрізнених вілл «Аріадна», «Київ», «Ірена». Заклад розпочав свою діяльність як протитуберкульозний санаторій, в 1985 році перепрофільований в ревматологічний.

Обласний комунальний дитячий санаторій функціонує з 2000 року.

Санаторій спеціалізується на реабілітації, профілактиці, оздоровленні дітей з захворюваннями серцево-судинної, легеневої системи, порушеннями осанки, сколіозу, із захворюваннями периферичної нервової системи.

У закладі оздоровлюються діти віком від 3-х до 15 років. За зміну можуть оздоровлюватись одночасно 100 дітей. В санаторії виділено 40 ліжок сумісного перебування матері і дитини.

dsanatoriy2В Індивідуальному курсі лікування – водні процедури (душ Шарко, церкуляторний душ, висхідний), лікувальні ванни (підводний душ, масаж з лікувальними середниками (морська сіль, ромашка, хвоя, перлинні ванни)), кисневі коктейлі, басейн з сауною, фізіотерапевтичне лікування, лікувальний масаж і лікувальна фізкультура, соляна печера. Запроваджено нові методи лікування: іпотерапію, нордичну ходу, аквагімнастику.

При санаторії працює стоматолог, проводять консультації суміжні спеціалісти.

Навчання в санаторній школі І-ІІ ст. круглорічне. В школі працює 21 педагогічний працівник, психолог. Досвідчені вихователі в дві зміни забезпечують цікаве дозвілля відпочиваючим дітям, які мають можливість займатися і в комп`ютерному класі.

Ріка Дністер і пляж на березі річки, чудова природа доповнюють відпочинок і оздоровлення дітей.

Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій підпорядкований обласному управлінню охорони здоров`я.

Обласний комунальний спеціалізований
фтизіопульмонологічний санаторій.

м.Заліщики, Тернопільської обл.
вул. Лисенка, 9
48600
тел. (03554) 2-14-38, 2-14-09, 2-18-65
тел/факс 2-17-88

Обласний комунальний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій розміщений в зеленому куточку міста на березі Дністра.

Санаторій складається з адміністративного корпусу, стаціонарного відділення, рентгенкабінету, господарської служби.

Санаторій розрахований на 75 ліжок.

Стаціонарне відділення складається з двох відділень:

   І відділення – 50 ліжок;

 

  ІІ відділення – 25 ліжок.

В адміністративному корпусі знаходяться:
кабінет головного лікаря, бухгалтерія, клінічна лабораторія, бактеріологічна лабораторія, фізкабінет, кабінет ЛФК, фітобар.

Санаторій обслуговує хворих з різних районів області.

Заліщицький обласний комунальний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих.

м.Заліщики, Тернопільської обл.
вул. М.Шашкевича, 42
48600
тел. (03554) 2-12-86
факс 2-22-86

hosp2 Режим роботи: безперервний.

Обласний госпіталь інвалідів війни заснований 5 березня 1946 року рішенням сесії обласної Ради народних депутатів.

Госпіталь на 120 ліжок.

Щорічно в госпіталі проходять лікування 2248 хворих. Із 1946 р. по 2005 р. в госпіталі проліковано 130384 ветеранів війни. Середнє перебування хворого на ліжку – 19 днів.

В госпіталі працюють кардіологічне відділення на 40 ліжок, терапевтичне відділення на 50 ліжок, ортопедо-травматологічне відділення на 30 ліжок.

Госпіталь обладнаний сучасною лікувальною та діагностичною апаратурою, що дає можливість на високому професійному рівні проводити діагностику та лікування хворих.

hosp1В госпіталі працюють діагностичні кабінети:

рентгенологічний

ультразвукової діагностики

лабораторія клінічна та біохімічна, в якій проводяться практично всі обстеження

кабінет функціональної діагностики, де проводиться електрокардіологічне обстеження, реовазографія, спірографія

Працюють кабінети допоміжного лікування:

фізіотерапевтичний

кабінет масажу

кабінет парафіно-озокеритного лікування

кабінет лазеротерапії

кабінет психоемоціонального розвантаження

кабінет голкорефлексотерапії

кабінет вітамінно-кисневих сумішей

кабінет лікувальної фізкультури

В госпіталі працює стоматологічна служба. Працює кабінет лікаря-стоматолога, зубопротезна лабораторія. Щорічно в госпіталі проводиться зубопротезування 200 ветеранам війни.

В госпіталі працюють висококваліфіковані лікарі та медсестри. Лікарів з вищою категорією – 3 чол., із першою категорією – 7 чол, з другою – 1 чол. медсестри з вищою категорією – 3 чол., із першою категорією – 8 чол, з другою – 3 чол.

В госпіталі проводиться п`ятиразове харчування. Хворі забезпечуються медикаментами. На один л/день у госпіталі виділено на харчування – 10 гривень, на медикаменти – 10 гривень.

Один раз в місяць в госпіталі працює виїзна консультативна поліклініка, де обласними спеціалістами та спеціалістами Медуніверситету імені Горбачевського проводяться консультації ветеранів війни.

Аптеки

  • Аптека “Довголіття”,
   тел. 2-15-78 Працює з 800 – 2000
   48600 м. Заліщики вул. Маковея, 45
  • Аптека “Матері і дитини”,
   тел. 2-20-82 48600 м. Заліщики вул. С. Бандери 17
  • Аптека ТзОВ “Здоров`я”,
   тел. 2-16-86 Працює з 800 – 2000
   48600 м. Заліщики вул. Шевченка, 2
  • Аптека ЦРЛ,
   тел. 2-20-76 Працює з 900 – 1600
   48600 м. Заліщики вул. С. Бандери, 86
  • Аптека №23,
   тел. 2-19-30 – Завідувач
   2-18-81- Зал обслуговування
   2-20-06 – Бухгалтер
   48600 м. Заліщики вул. С. Бандери, 36
  • Аптека №104,
   тел. 2-21-95 – Завідувач
   2-19-81- Бухгалтер
   Працює з 900 – 1600
   48600 м. Заліщики вул. С. Бандери, 56

Ветеринарна медицина

  • Ветеринарна лікарня
   тел. 2-22-83 – Начальник
   тел. 2-19-93 – Загальний відділ
   Вид діяльності: лікування домашніх тварин;
   Профілактика захворювань тварин;
   Надання консультацій населенню по лікуванню домашніх тварин.

Стоматологічна клініка «ІлоМакс»

 

м. Заліщики, вул. С. Бандери, 112г.
тел. (03554) 4-16-33
В клініці ви знайдете:
– оперативну та якісну рентгенологічну діагностику;
– професійне очищення зубів (видалення зубних відкладень, нікотинового нальоту), лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота;
– використання високоефективних знеболюючих препаратів найсучаснішого покоління;
– відновлення зруйнованих зубів, косметична реставрація зубів за спеціальною авторською методикою фото полімерами останнього покоління;
– протезування знімними і незнімними конструкціями.

 

 

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.