Марусяк Ігор Михайлович

marusiakМарусяк Ігор Михайлович – кандидат сільськогосподарських наук, керівник сільськогосподарського кооперативу «Ратай».

Марусяк Ігор Михайлович народився 4 вересня 1946 року в с. Свершківці Заліщицького району Тернопільської області.

Після закінчення середньої школи навчався в Уманському сільськогосподарському інституті, який закінчив в 1971 році, здобувши спеціальність агронома-полевода. Згодом працює заступником голови колгоспу, а пізніше головою правління колгоспу с. Блищанка Заліщицького району.

У 1984 році призначений на посаду першого заступника начальника управління сільського господарства Заліщицького райвиконкому.

Марусяк І.М. на базі району у 1998 році створив Тернопільську обласну виробничо-наукову систему «Гречка» і став її головним технологом.

За час своєї діяльності видав 14 наукових праць. 1992 року захистив дисертацію на тему «Вивчення і вдосконалення технології вирощування гречки, впровадження її в господарствах Тернопільської виробничо-наукової системи «Гречка» і здобув звання кандидата сільськогосподарських наук.

Він автор наукового проекту «Технологія виробництва харчового барвника біологічно активної добавки з п-вітаміновою активністю екстрактів і концентрацією фотокомпозицій» (про виробництво екологічно-чистого харчового барвника із соломи гречки). Автор пропонує свій винахід для впровадження у виробництво.

В 1998 році очолив Заліщицький сільськогосподарський багатофункціональний кооператив «Ратай», де працює і по даний час.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.