Любомир Синоверський

sinoverskiyfЛюбомир Синоверський – лікар, організатор охорони здоров’я, заслужений лікар України, кандидат медичних наук. Любомир Синоверський очолює колектив Заліщицької центральної комунальної районної лікарні з 1994 р. по даний час.

Народився Любомир Васильович 1957 р. у с. Перерісль Надвірнянського району Івано – Франківської області. У 1984 р. закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут (нині державний медичний університет), а також Українську Академію державного управління при Президентові України (2001) за спеціальністю «Державне управління». Магістр державного управління . працював лікарем – хірургом, заступником головного лікаря. Заслужений лікар України (2004), кандидат медичних наук (2005), депутат Тернопільської обласної ради 3-4 скликань, заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї материнства і дитинства. Йому присвоєні вищі категорії лікаря – гігієніста, організатора охорони здоров’я та лікаря – хірурга.

Автор 24 наукових праць. Має два патенти на винаходи. Його магістерська робота на тему: «Проблеми охорони здоров’я сільського населення в сучасних умовах та шляхи їх вирішення» активно впроваджується в реформування первинної медико – санітарної допомоги району та області.

Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: «Обґрунтування активної хірургічної тактики у хворих на гострий холоцестит у віковому аспекті».

Література

Синоверський, Л.
Медицина – то мистецтво, яке ґрунтується на нації і потребує для свого вдосконалення любові [Текст] // Колос. – 1996. – 1 січн.

Синоверський, Л.
Ефективна підтримка [Текст] // Колос. – 2001. – 22 вересн. С. 1.

Синоверський, Л.
Вартові здоров`я [Текст]//Колос. – 2007. – 16 червн. – С.1.

*****************************

Яворський, Т.
Синоверський Любомир Васильович [Текст] // ТЕС. – Тернопіль: ВАТ ТВПК «Збруч», 2008. – Т. 3. – С. 258.

Україна медична: Довідково – біографічне видання. – Вип. 4. – К., 2007. – 319 с.

Люди в білих халатах: Актуальні діалоги [Текст] // Колос. – 2001. – 16 червн. – С. 2.

Михайлюк, О.
Штрихи до портрета… медицини [Текст] // Колос. – 2002. – 15 червн. – С.2.

Новосядлий, Б.
Чи почує депутата виконавча влада? [Текст] // Свобода. – 2003. – 1 листоп. – С. 2.

Личук, О.
Широчінь його обрію [Текст] // Колос. – 2008. – 23 лют. – С. 3.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.