Іван Громик – гість бібліотеки у рідному селі

grom2Іван Григорович Громик – уродженець села Кулаківці, відомий на Тернопільщині співак, викладач Теребовлянського вищого училища культури. Дуже любить рідне село, тому часто навідується до отчого дому.

Недавно гостем сільської бібліотеки був поважаний у Кулаківцях уродженець цього мальовничого села, заслужений працівник культури України І.Г.Громик.

У Народному домі відбувся літературний вечір, організований бібліотекою. І. Г. Громик співає у Струсівській заслуженій капелі бандуристів «Кобзар», його називають золотим голосом княжого міста Теребовля, де він викладає у вищому училищі культури. Перед земляками Іван Григорович виконав 17 пісень, серед них звучали «Україна», «Галичаночка», «Троянда», «Тополина», Дружині» та ін. Написав музику до пісні, присвяченої композитору Володимиру Івасюку. Талановитий співак допомагає у творчості молодим музикантам.

Його учень – директор народного дому с. Кулаківці Я. В.Нагуляк, а також Василь Когут із Вигоди.

Поезії про Україну, рідний край декламували Іван Федів, Віталій Колодій, Василь Марусяк, Люба Колодій, Дарія Громик, Уляна Лилик, Юля Федів, Мар’ян Лешків.

Бібліотекар Галина Іванівна Лилик розповіла односельчанам про важливі віхи у життєво творчій біографії І. Г. Громика, подякувала гостю за участь у бібліотечному заході і за те, що дав згоду на зустріч із жителями рідного села.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.