Година пам`яті «Гірка пам’ять: Афганістан болить у наших душах»

afg20-й річниці виведення військ з Афганістану присвятили зустріч з учасниками бойових дій – краянами, які сьогодні проживають у нашому районі працівники районної центральної бібліотеки.

Голова районної ради ветеранів-афганців Степан Стасюк організував на зустріч багато своїх бойових побратимів. Учасники зустрічі пом`янули пам`ять загиблих в Афганістані Валерія Луб`янського та Володимира Головецького хвилиною мовчання.

Голова райдержадміністрації Я.М.Навольський звернувся до ветеранів-афганців із вдячним словом, вручив грамоту обласної держадміністрації голові районної ради ветеранів-афганців Степанові Стасюку.

Учасників зустрічі привітав голова районної ради В.П. Чухрій. Міський голова В.С. Бенев`ят сповістив про те, що міська рада розпочала заходи на реалізацію пропозицій воїнів-афганців по вшануванню пам`яті загиблих, уже виготовлено проект пам`ятника. Музичні твори прозвучали у виконанні Олександра Тіщенка, Олесі Тракало, Романа Бодьо.

Ведуча заходу – директор ЦБС розповіла про зібрані матеріали бібліотечними працівниками району, які засвідчують про героїзм учасників тих подій, зачитала нариси про загиблих краян і запросила ознайомитись із матеріалами, що розміщені на сайті ЦБС. Із вдячним словом за організований захід виступив Степан Стасюк. Ветерани-афганці відвідали інтернет-центр бібліотеки, ознайомились із матеріалами.

Сценарій заходу

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.