Доброчинність

У районі проводяться державно-громадські та суспільно-благодійні акції з метою підтримки дітей-сиріт та дітей із соціально-незахищених сімей. Зокрема, проведено акцію «З турботою про дитину», для дітей-вихованців Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, під час якої дітям вручено тенісний стіл, футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, тощо.

За сприяння обласного осередку Національного олімпійського комітету України 12 учнів Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру брали участь у Всеукраїнській програмі «Олімпійське лелеченя». Відвідали ТК «Буковель», м. Яремча, взяли участь у спортивно-масових заходах, катанні на гірських лижах.

У жовтні за сприяння приватних підприємців району для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, організовано та проведено благодійний марафон «Добро повертається», в рамках якого 45 дітям вручено подарунки на загальну суму понад 16 тис.грн.

Щорічно у квітні-травні в районі проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», організатором якої є благодійний фонд України «Серце до серця». До участі у проведення акції залучаються волонтери району, які збирають кошти серед населення, в установах та організаціях для допомоги хворим дітям. У 2011 році в районі зібрано 5900 грн. Кошти направлено на закупівлю обладнання та ін’єкцій для допомоги дітям, хворим на цукровий діабет.

Геріатричне стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання – структурний підрозділ Територіального центру соціального обслуговуання пенсіонерів і одиноких непрацездатних пенсіонерів та інвалідів створений у 2002 році на базі Товстенської лікарні, (спочатку на 25, а з 2010 року на 30 ліжко-місць). Територіальним центром у цьому підрозділі проведена робота за кошти меценатів. Зокрема, тільки в 2010 році на проведення поточного ремонту використано 240 тис. грн. Територіальний центр з 2002 року підтримує добрі стосунки з Канадською благодійною організацією “Медичне мелосердя” – директор Самкулей М.В., який разом з волонтерами щорічно приїзджає до геріатричного відділення, ділиться досвідом, цікавиться проблемами та надає посильну допомогу.

У 2010 році цією організацією було надано грошову допомогу в розмірі 100 тис. грн. В травні 2011 року для покращення умов проживання жителів геріатрії, а також створення зручностей для їх обслуговування, надана грошова допомога меценатами в розмірі 160 тис. грн.

Проведено ряд державно-громадських та суспільно-благодійних акцій з метою підтримки дітей-сиріт та дітей із соціально-незахищених сімей.

Щорічно у квітні-травні в районі проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», організатором якої є благодійний фонд України «Серце до серця». До участі у проведення акції залучаються волонтери району, які збирають кошти серед населення, установ та організацій для допомоги хворим дітям. У 2015 році в районі зібрано 1818 грн. Кошти направлено на закупівлю реанімаційного медичного обладнання для дітей області.

Відділом у справах молоді і спорту 08-09 травня 2015 року проведено Всеукраїнську благодійну акцію «Маки пам’яті”. Розповсюджено серед підприємств, установ, організацій, громадськості пам’ятні європейські символи пам’яті жертв І та ІІ світової війни “Мак пам’яті”. Виручені кошти спрямовані на допомогу ветеранам війни, вшанування загиблих та догляд за військовими могилами.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.