До Всеукраїнського Дня бібліотек

30 вересня 2009 року громадськість України відзначила Всеукраїнський День бібліотек. Відповідно до Указу Президента України №471/98 (від 14 травня 1998 року) це свято відзначили уже 11-ий раз. Цьогорічні святкування бібліотечні працівники району розпочали з 23 вересня, пропонуючи різні заходи.

23 вересня у бібліотечних інтернет – центрах проведено віртуальну подорож краєм «Мальовнича Наддністрянщина».

24 вересня у центральній бібліотеці відбувся День інформації «Джерела історії» (ознайомлення з історичною літературою у фондах бібліотеки).

25 вересня – бібліотеки району пропонували перегляд нових надходжень літератури.

26 вересня у книгозбірнях району відбулись літературні години «Щедрість природного обдарування», присвячені 80-річчю від дня народження письменника, Героя України Дмитра Павличка.

27 вересня районна бібліотека для дітей та сільські філії запрошували дітей до участі в історичній грі «Україно моя, я для тебе на світі живу», а дорослих – на краєзнавчу вікторину «Славетні імена нашого краю».

28 вересня цікаві електронні носії інформації «Європейського центру розвитку» були запропоновані увазі мешканців міста.

29 вересня бібліотечні інтернет – центри пропонували презентацію веб-сайтів Заліщицької ЦБС.

В ці дні тривали акції «Подаруй бібліотеці книгу», а для читачів, які затримали бібліотечні документи – «Поверни бібліотеці книгу».

30 вересня відбулось урочисте зібрання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, яке розпочалось о 10.00 год. в приміщенні центральної бібліотеки.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.