День професійного спілкування

У читальній залі центральної районної бібліотеки проведено день професійного спілкування працівників книгозбірень району.

професійного спілкування 3З інформацією про діяльність бібліотек системи у 2015 році та основні завдання на 2016 рік виступила директор ЦБС О. Й. Тракало, яка підсумувала роботу бібліотечних установ району в минулому році і акцентувала увагу на пріоритетних напрямах роботи у поточному році.

професійного спілкування 1З інформаціями про підсумки статистичної звітності у 2015 році і основні показники роботи бібліотек системи у 2016 році; про роботу книгозбірень з читачами дітьми та завдання на 2016 рік; про стан збереження та використання бібліотечних фондів у бібліотеках системи виступили: О. А. Калінка – завідувачка відділу інформаційно-бібліографічної та методичної роботи, О. І. Топольницька – заступник директора по роботі з дітьми, В. Р. Брєєва – зав. сектором обробки та комплектування літератури.

професійного спілкування 2Бібліотечні працівники сільських бібліотек-філій взяли участь в обговоренні і презентували діяльність бібліотек у 2015 році. Бібліотечні працівники розповідали про організовані заходи, які сприяли доповненню краєзнавчого літопису історії населених пунктів району та про ефективно проведені масові заходи для різновікових груп читачів, наочно демонстрували документи із використанням фотосвітлин.

професійного спілкування44

У дні професійного спілкування бібліотечних працівників взяв участь член громадської ради, що діє при центральній районній бібліотеці Й. Й. Децовський – активний користувач, модератор засідань Клубу молодого підприємця.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.