День професійного спілкування бібліотекарів

В читальній залі центральної районної бібліотеки проведено день професійного спілкування бібліотечних працівників району.

Його учасникам було запропоновано інформацію директора Заліщицької ЦБС О.Й. Тракало про підготовку звіту дирекції та працівників про діяльність бібліотечних установ району за 25 років незалежності України та проведення громадського віче «Бібліотеки Заліщанщини в роки незалежності України. Стратегія розвитку на майбутнє». Працівники бібліотек внесли свої пропозиції для проведення цього заходу.

Бібліоткарі обговорили також Стратегію розвитку бібліотек Заліщанщини на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек задля сталого розвитку України», яка була схвалена Розпорядженням голови Заліщицької районної державної адміністрації № 316-од від 15 липня 2016 року.

З методичними рекомендаціями про форми роботи бібліотек по відзначенню 25- річниці незалежності України і 160-ої річниці від дня народження Івана Франка виступила О.А. Калінка, завідувач відділу інформаційно-бібліографічної та методичної роботи.

Про аналіз діяльності бібліотек району за перше півріччя та підсумки участі у Всеукраїнському конкурсі «Мрії про Україну: дитячий погляд» читачів-дітей району та стан проведення переобліків книжкового фонду у бібліотеках-філіях системи інформували: О.А. Калінка, завідувачка відділу інформаційно-бібліографічної та методичної роботи, О.І, Топольницька,  заступник директора по роботі з дітьми, В.Р. Бреєва, завідувачка сектором обробки та комплектування літератури.

Про підготовку бібліотечних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період інформували керівники бібліотек-філій Заліщицької районної централізованої бібліотечної системи.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.