Боднар Ольга Петрівна

bodnarfБоднар Ольга Петрівна – «Заслужений працівник культури», зав. бібліотекою – філією с. Синьків.

Боднар Ольга Петрівна народилася 3 лютого 1955 року в селі Нида, Надимського району, Тюменської області.

Навчалась в Синьківській (Богданівській) восьмирічній школі до 1967 року та Чортківській середній школі – інтернаті, яку закінчила у 1972 році.

1974 – 1976 роки – навчання у Теребовлянському культурно – освітньому училищі, набула спеціальність бібліотекаря, кваліфікація – «бібліотечна справа».

З 1973 року по даний час працює зав. бібліотекою – філією с. Синьків Заліщицької ЦБС.

Ольга Петрівна творчо організовує роботу бібліотечної установи, володіє навиками роботи на комп`ютерній техніці.

Вона організовує різноманітні заходи, з метою удосконалення інформаційної бази бібліотеки, популяризації та поповнення бібліотечних фондів, впровадження сучасних комп`ютерних технологій, інноваційних форм обслуговування користувачів.

З 2002 року бібліотека-філія працює, як „Бібліотека – центр народознавства”, в якому проводяться цікаві і змістовні заходи: етнографічні читання, зустрічі із жителями села, конкурсно – розважальні свята. Оформлено кімнату народознавства. При бібліотеці діє клуб за інтересами „Материнська криниця”, члени якого є активними у проведенні народознавчих заходів.

На базі бібліотеки – філії у 2004 році проведено засідання творчої лабораторії „Бібліотека – центр народознавства”, з участю бібліотечних працівників району, керівників однойменних типів установ.

З 2003 року у бібліотеці відкрито інтернет – центр з безкоштовним доступом до електронних ресурсів, керівником якого є Ольга Петрівна. З матеріалами про діяльність Синьківської бібліотеки, інтернет – центру можна ознайомитися із веб-сторінок Заліщицької ЦБС, періодичних видань. У 2008 році відкрито веб-сторінку Синьківської бібліотеки – філії.

Роботу бібліотеки висвітлюють засоби масової інформації: канали центрального та обласного телебачення, програми Національного, обласного та районного радіо.

Бібліотека бере участь у оглядах, конкурсах, які проводять обласні бібліотеки.

У 2006 році бібліотека – філія вийшла переможцем в обласному огляді-конкурсі сільських бібліотек „Моя бібліотека”, в номінації „Краща краєзнавча робота в бібліотеці”. Фотографії про роботу бібліотеки надіслано на конкурс, який організувала Українська бібліотечна асоціація.

Ольга Петрівна постійно працює над підвищенням фахового рівня. Вона відвідує районні семінари, практикуми, виробничі наради, брала участь у семінарі, який проводився на базі Академії керівних кадрів Міністерства культури.

Бібліотечну установу двічі відвідали представники Посольства США в Україні, директори обласних бібліотек, працівники обласної та районної рад, адміністрацій, журналісти, уродженці села з української діаспори: Канади та Америки, працівники Інституту народознавства України (м. Львів).

Боднар О.П. вносить особистий вклад у зміцнення матеріальної бази бібліотеки для створення належних умов в обслуговуванні користувачів, налагоджує зв`язки і залучає громадськість до розв`язання проблем діяльності установи.

У вересні 2008 року Боднар Ользі Петрівні присвоєно звання «Заслужений працівник культури України». Нагороджена Почесною Грамотою Міністерства культури та мистецтв України, грамотами обласної та районної держадміністрацій, відділу культури та дирекції ЦБС.

Література:

Корчевська, Г.
Дім вікнами до сонця [Про завідувачку Синьківською бібліотекою – філією О. П. Боднар та роботу бібліотеки] // Колос. – 2008. – 21 липн.

Тракало, О. У бібліотеці – творча лабораторія [Текст]//Колос. – 2002. – 22 червн. [Про проведене засідання творчої лабораторії «Бібліотека – центр народознавства» та роботу завідувачки бібліотеки Боднар О. П. ]

Боднар, О.
Друг кожної людини [Текст]//Колос. – 2008. – 5 квітн. (Про проведення Тижня книги Синьківською бібліотекою – філією)

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.