У наших Інтернет-центрах

Працівники центрів організовують програмні заходи на орієнтацію користувачів бібліотек у ресурсах. Із цією метою розроблені рекомендаційні вебліографічні покажчики, списки сайтів: «Електронні бібліотеки», «Бібліотеки України», «Культура України», «Історична інформація», «Літературні сайти», «Поезія в інтернеті», «Студентські сайти», «Путівник для підприємців», «Інформація про комп`ютери», «Молодіжна політика», «Підсобні господарства» та багато інших.

Корисні посилання

Краєзнавча інформація

 

В бібліотечних інтернет-центрах користувачам рекомендують кращі сайти, готують спеціальні анотовані списки, виконують вебліографічні та бібліографічні довідки, якими поповнюються папки на робочому столі, організовуються масові заходи. З цією метою проводяться бесіди, огляди сайтів, віртуальні подорожі, конференції, репрезентації і ін.

Бібліотечні працівники впроваджують у роботу інноваційні форми обслуговування, використовуючи досвід роботи інших бібліотек. Так, наприклад, працівниками відділу інформаційно-бібліографічної і методичної роботи центральної бібліотеки складено список журнальних статей із методичними рекомендаціями «Використай у роботі інформаційні електронні ресурси». На районних семінарах-практикумах, виробничих нарадах постійно обговорюються питання про використання інтернет-ресурсів у бібліотечному обслуговуванні користувачів. Бібліотеки беруть участь у створенні корпоративного електронного каталогу спільно з обласною бібліотекою для молоді, регіонального інформаційного порталу «Тернопільщина» на сайті обласної універсальної наукової бібліотеки. Користувачам Інтернет-центрів надаються послуги по оформленню запитів до телевізійних програм «Жди меня», «Ключовий момент», а також документів для участі у навчальних академічних, конкурсних програмах.

Ваш коментар буде першим

Коментувати

Ваш email не публікується.