Сценарій проведення свята Просфори

11 лютого 2007 року
Поч. о 16 год.
Читальна зала районної бібліотеки

У залі оформлена книжкова виставка » Прийшла зима, свята принесла», на столику (ліворуч) свічка, вода освячена, дідух, просфора і мед. Біля столика сидить отець Іван Сендзюк і ведуча вечора О.Тракало. Розпочинають свято колядуванням членкині Союзу українок.

Ведуча розпочинає свято вступним словом про завершення новорічно-різдвяних свят і нагоду зустрічі у бібліотечній вітальні на святі Просфори.

Ведуча запрошує розпочати свято маленьких колядників, які колядують три колядки. Спів хору «Ангелятко» церкви св.Покрови. Ведуча розповідає про відновлене свято Просфори у Заліщиках, запрошує до спогаду п.Ольгу Плеш. (Виступ).

Ведуча: Поділитись спогадом про святкування Просфори у Америці запрошую п. Стефу Лопух (Виступ п.С.Лопух).

Ведуча: Запрошую до зали учасників Вертепного дійства. ( Виступ учасників Вертепу церкви Пресвятого серця Христового.

Ведуча: З щедрівками і театралізованим дійством » Маланка» прибули учасники цього колективу, які 10 -й рік уже віншують заліщан зі святом, гуртуються від церкви св.Покрови.

Ведуча: Запрошую до слова отця Івана і прошу благословити Просфору.

(Слово отця Івана, який говорить про велич Просфори і хліба у духовному і мирському житті.)

Отець розділяє Просфору з усіма учасниками свята.

(Союзянки колядують і віншують усіх).

Завершальне слово ведучої.

На завершення усі учасники виконують «Многая літ».

Ведуча дякує спонсорам заходу: родинам Степана І Миколи Навольських, Івана Городинського І Ярослава Вацика, Василя Андрусика і Ігоря Марусяка, Володимиру Бенев`яту — міському голові, які посприяли коштами для придбання солодощів учасникам свята — організованим гуртам колядників і щедрувальників.

Зі словами вдячності за організоване свято звернулись до присутніх учасники дійства — голова райдержадміністрації Павло Лесюк, міський голова Володимир Бенев`ят, заступник голови районної ради Ярослав Мацьків, мешканці міста, довгожителі.

Ваш коментар буде першим

Коментувати

Ваш email не публікується.