Наддністрянський соловейко

nazarСеред різноманітних культурних подій цьогорічної осені вагоме місце займає конкурс дитячого «Євробачення».

На ньому переможцем вийшов учень Заліщицької загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. О. Маковея Назарій Слюсарчук. Він представив пісню «Хопчик рок-н-рол», яку написав сам.

Про дитяче «Євробачення» Назар дізнався, коли був на конкурсі «Музична парасолька» у Вінниці. Його організатори порадили батькам юного співака подати заявку на майбутнє музичне змагання.

І ось жадана перемога. Окрилений повертається Назар додому. На рідній землі його привітали керівники міста і району, директор школи ім. О. Маковея, в якій навчається Назар, вчителі, однокласники. Особливо теплим було привітання вчительки співів Зої Шмиглик.

Слюсарчук закінчив музичну школу з класу фортепіано, займається вокалом і танцями в естрадному колективі «Лебідка», бере участь у різноманітних конкурсах. Костюми на виступи придумує мама, батько займається підприємництвом. Назарій гарно вчиться. Улюблені предмети — українська література і фізкультура. Захоплюється спортом і його молодший брат Дмитро.

Назарій представляв Україну в огляді конкурсі дитячого «Євробачення-2006» (Румунія). За словами голови Національної телерадіокомпанії Віталія Даниленка Україна вперше брала участь у цьому конкурсі: Тому особливо приємно, що нашу державу прославив своєю піснею наш наддністрянський соловейко.

2 грудня 2006 року в Бухаресті (Румунія) відбувся міжнародний пісенний конкурс «Євробачення 2006», на якому виступив Назар Слюсарчук із Заліщиків. На конкурс він потрапив, перемігши у фіналі Всеукраїнського відбіркового змагання виконавців дитячої пісні.

Назар, незважаючи на юний вік, уже має чималий сценічний досвід. Він займав призові місця у конкурсах «Чорноморські ігри», «Кришталевий жайвір», Молода Галичина», «Буковинська зіронька» та багатьох інших.

У Бухаресті Назар Слюсарчук зайняв восьме місце серед 15 конкурсантів. Заліщани пишаються своїм талановитим земляком.

Голосували за Україну: Росія, Білорусь — 8; Іспанія — 6; Мальта, Португалія — 5; Греція, Румунія — 4; Хорватія — 3; Кіпр — 2; Бельгія — 1. Македонія, Нідерланди, Сербія та Швеція не дали Україні жодного бала.

У серпні 2007 р. Назар Слюсарчук вступив на навчання до Київського військового ліцею ім. І.Богуна. На цей крок його підштовхнув перегляд серіалу «Кадети».

Нещодавно Назарій Слюсарчук став студентом Київської муніципальної естрадно-циркової академії, обрав для навчання факультет естрадного вокалу.

Вітаємо юнака-краянина з вступом на навчання! Бажаємо нових успіхів у пісенній творчій праці.

Ваш коментар буде першим

Коментувати

Ваш email не публікується.