Конференція “Вони стали на захист батьківщини” (пам`яті Героїв Крут присвячено)

28 січня 2009 року,
Читальна зала
районної бібліотеки

Вступне слово ведучої, бібліотекаря юнацького абонементу Лілії Вонс.

«Суспільно – політична ситуація в Україні кінця ХVII початку XVIII ст.»
(Кияшко Роксолана, Орещук Юлія, Матійчук Ірина, Пендюр Надія, Навольський Роман – учні Заліщицької гімназії ім. братів Гнатюків, керівник: Коцебейчук Галина Володимирівна).

Участь молоді у захисті Української Державності.
(Федорак Наталія, Максимів Світлана – учні Заліщицького вищого професійного училища, керівник: Кошевська Мирослава Василівна).

«Цвіт життя вони віддали Україні».
(Сендзюк Марія, Мазурак Уляна, Гичун Роман, Кізима Світлана, Паранюк Ярослав, Бабій Юлія, Непеляк Оксана – учні загальноосвітньої школи №2, керівник: Галько Ірина Романівна).

«Наслідки та значення подвигу героїв Крут».
(Тракало Оксана – учениця загальноосвітньої спеціалізованої школи ім. О. Маковея, керівник: Бега Олександра Іванівна).
(Звучить вірш у виконанні Пендюр Надії)

Огляд літератури «Крути! Крути! Мужність і посвята».
( Провідний бібліограф Світлана Пукіш).

На конференції виступили: Л. А. Рудько, історик, вчитель, автор поетичної присвяти героям Крут, Л. Й. Тишківський, автор книг, Б. В. Миронюк, заступник голови районної державної адміністрації.

На завершення прозвучала пісня А. Матвійчука «Кленова балада» у виконанні Світлани Максимів.