Фізична культура та спорт

У районі всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи займається 91 колектив фізичної культури, в яких охоплено біля 6 тисяч осіб. (50 середніх закладів освіти; 2 професійно-технічні заклади; 1 навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації; 38 підприємств, установ, організацій).

Для здійснення фізкультурно-оздоровчих заходів та спортивної роботи у районі функціонує:

2 стадіони
51 спортивних майданчиків
26 футбольних полів
8 стрілецьких тирів
24 спортивних залів
15 гімнастичних містечок
4 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, з них 3 з тренажерним обладнанням

Щорічно в районі проводиться Спартакіада ФСТ «Колос», в якій участь в змаганнях беруть сільські спортсмени:

Спартакіада учнівської і студентської молоді
Зимовий міжобласний турнір з міні-футболу, приурочений пам`яті загиблого в Афганістані В.Луб`янського
Меморіал пам`яті кандидата в майстри спорту з шахів А.С.Шепотінніка
Районні змагання з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді, присвячені річниці утворення Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР)
Спартакіада допризивної молоді, приурочена до Дня фізичної культури і спорту
Змагання із швидких шахів і шашок, присвячені річниці С.Бандери
Весняний міжобласний турнір з футболу серед юнаків пам`яті «Героїв Дністра»

Щорічно в районі проводиться Спартакіада серед учнівської та студентської молоді за участю всіх загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів, а також студентів Заліщицького вищого професійного училища, Товстенського професійного сільськогосподарського ліцею та відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого». Програма змагань складається із 8 видів спорту (футбол, міні-футбол, настільний теніс, волейбол юнаки і дівчата, пляжний волейбол, легка атлетика, легкоатлетичний крос). За окремим положенням проводяться змагання «Біла тура» та «Чудо шашки». У вересні місяці проведено Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень, Спартакіаду учнівської та студентської молоді Заліщанщини приурочену Всеукраїнському Олімпійському руху «Стань в ряди олімпійців!» та з нагоди 57 річниці участі спортсменів України в Олімпійських іграх сучасності з 4-х видів спорту.

Стало традицією в районі проводити в урочищі «Червоне» (с.Нирків) спортивно-туристичну гру «Січ» за участю учнів 8-9 та 10-11 класів, змагання проходять протягом 4 днів і охоплюють більше 12 видів програми. Змагання з техніки пішохідного туризму серед старшокласників навчальних закладів, приурочених Всесвітньому дню туризму.

Серед учнів молодшої і середньої вікової групи в квітні проводились змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч», команди-переможниці взяли участь в обласних змаганнях.

На базах навчальних закладів проводяться свої внутрішкільні змагання за програмою «Веселі старти», «Старти надій» за участю батьків «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Протягом багатьох років (24 роки) в районі проводиться традиційний турнір з міні-футболу на приз пам’яті загиблого в Афганістані Валерія Луб’янського. В даному турнірі беруть участь організації і підприємства міста та району збірні команди сільських рад, учні та студенти навчальних закладів, спортсмени різних областей України. У 2009 році в даному турнірі взяли участь 16 команд.

Позитивно вирішуються питання фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи на підприємствах та установах міста «Ромар» (керівник М.Навольська), «Адріатика» (керівник І.Білінський), «Піон» (керівник В.Андрусик), «Арма» (керівник М.Навольський), підприємство по виготовленню вікон та дверей (керівник В.Бальцевич), профспілкових організацій працівників овіти та нуки (голова Прогодюк О.В.), медичних працівників (голова Козіцький М.І.), працівників культури (голова Гринишин Я.В.), державних установ (Бачинський В.Й.).

Серед підприємств та установ міста щорічно проводиться турнір з міні-футболу. В 2009 році переможцями стали вдруге представники банківських установ.

Вдруге проведено Спартакіаду серед працівників бюджетних установ, у якій взяло участь більше 70 учасників змагань з 11 видів спорту (переможцями стали працівники медичних установ).

Традиційними стали змагання (січень-лютий) на приз пам’яті КМС з шахів А.С.Шепотінніка. В цих змаганнях взяли участь 28 осіб (16 дорослих, 12 юнаків). Змагання із швидких шахів і шашок (грудень), приурочені 101-річниці від Дня народження провідника ОУН-УПА С.Бандери.

Вже стали традиційними спортивні змагання під час проведення заходів, приурочених Дню молоді, Дню Незалежності України, Дню фізичної культури і спорту та новорічних і різдвяних свят за участю жителів міста, району та запрошених гостей.

В літній період під час оздоровлення дітей та в місцях масового відпочинку громадян (урочище «Червоне», база відпочинку «Росинка», міський пляж) відділом молоді і спорту проводиться певна робота по організації і проведенні масових нетрадиційних спортивних змагань (пірнання під водою на час, плавання проти течії, гребля на човнах, переправа вантажу на човні без весел і т.д.) і наданні методичної допомоги по підготовці спортивних та ігрових майданчиків (червень місяць, міський пляж).

На Касперівському водоймищі щорічно спільно з товариством мисливців і рибалок проводяться змагання з рибної ловлі.

Щорічно згідно спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради в районі проводяться сільські спортивні ігри фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Змагання проводяться в два етапи – перший етап — березень, квітень з 4 видів спорту (шахи, шашки, настільний теніс, волейбол) і фінальна частина Спартакіади в червні місяці з 6-ти видів спорту (міні-футбол, пляжний волейбол, армспорт, спортивна сім’я, гирьовий спорт, перетягування линви), в 2009 році в Спартакіаді взяли участь 23 сільські ради (9 сільських рад у всіх видах програми, 14 сільських рад в окремих видах спорту).

Згідно з Положенням в Заліщицькому районі щорічно проводиться чемпіонат та кубок району з футболу серед сільських колективів фізичної культури, так в цих змаганнях взяли участь 18 команд. В жовтні проведено змагання за Суперкубок між командами с.Солоне та с.Добрівляни. Відділом молоді і спорту щорічно нагороджуються команди перехідними кубками та медалями. Футбольній команді с.Добрівляни за рахунок сільської ради закуплено футбольну форму та м’ячі. Командам-учасницям фінальної частини чемпіонату району з футболу вручено футбольні м’ячі.

За окремим спільним Положенням відділу молоді і спорту, відділу з питань освіти та 2-го відділення Борщівського райвійськкомату проводиться Спартакіада серед допризивної молоді Заліщанщини. Змагання проводяться в три етапи: перший — внутрішкільні в навчальних закладах (квітень-травень), другий – фінальна частина районних змагань (вересень) і третій – змагання обласної Спартакіади, в яких беруть участь переможці районних змагань. У програмі змагань 5 видів: (біг 100м, біг 3000 м, підтягування на перекладені, метання гранати, стрільба із пневматичної гвинтівки). В змаганнях взяли участь 48 юнаків навчальних закладів міста та району.

На території міста та району організовано і проведено три спартакіади та понад 15 масових змагань. Найбільш популярними видами спорту серед населення користуються футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, легка атлетика, баскетбол, армспорт та ін. В районі діє громадська організація «Рада ветеранів спорту», яку очолює Небоженко А.Г. Організація займається пропагандою здорового способу життя та проведенням товариських і матчових зустрічей серед ветеранів спорту і мешканців району.

В районі було проведено змагання:

— змагання з міні-футболу та настільного тенісу «Кому за 40»;

— товариські зустрічі з футболу та шахів із командами Городенківського, Заставнівського, Снятинського, Кіцманського районів;

— участь у чемпіонаті на кубок області з футболу і міні-футболу серед ветеранів. Щорічно ветерани спорту району запрошуються в навчальні заклади на виховні години, приурочені Дню фізичної культури і спорту. Також ветерани спорту залучаються відділом молоді і спорту та громадськими спортивними організаціями до організації та проведення спортивних змагань «Дністер»).

На території району набувають популярності види спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор:

Армспорт – щорічно входить в програму змагань сільських спортивних ігор ФСТ «Колос», обласних, районних масових змаганнь за місцем проживання та в місцях масового відпочинку громадян. У вересні армспорт ввійшов в програму Спартакіади серед працівників бюджетних організацій та установ району.

Більярдний спорт – в районі 4 великих більярдних столи, на яких систематично проводяться ігри. На базі торгово-розважального центру «Роксоланочка» м.Заліщики та «Гостинного двору» смт.Товсте в 2009 році проведені змагання серед аматорів-більярдистів. У змаганнях взяли участь 32 чоловіки і 1 жінка. У 2010 році відділ молоді і спорту планує провести відкритий чемпіонат району з більярдного спорту.

Воднолижний спорт – цей вид має аматорський характер, в районі ним займаються 5 сімей, які мають власні плавзасоби. Водні магістралі використовуються на Касперівському водосховищі та на річці Дністер. Щорічно при відкритті пляжного сезону спортсмени-аматори проводять показові виступи.

Гирьовий спорт входить в програму змагань сільських спортивних ігор, районних та міських Спартакіад. Проводяться показові виступи до Дня молоді, до Дня фізичної культури і спорту, та Дня Незалежності України. На базі ВСП НАУ «Заліщицький агроколедж ім.Є.Храпливого» проводяться тренування серед студентів та молоді міста.

Кікбоксинг (версія WAKO). Команда СК «Вікторія» Заліщицького району посіла ІІІ місце у відкритій першості Тернопільської області з кікбоксингу, серед учасників змагань є чемпіони та призери вищезгаданої версії. З молодими кікбоксерами займається Савчук Василь (на добровільних засадах). Він об’єднав спортсменів навчальних закладів Товстенської зони.

Перетягування каната набуває своєї популярності під час проведення масових спортивних заходів у селах району і в місті. Цей вид спорту є обов’язковим при проведенні районних спартакіад ФСТ «Колос». Команда району бере участь в обласних спартакіадах державних службовців. Змагання з перетягування каната ввійшли в програму Спартакіади серед працівників бюджетних організацій та установ району.

Рукопашний бій – тренування проводяться на базі Заліщицького РВ УМВСУ у Тернопільській області. Показові виступи з рукопашного бою проводяться під час масових спортивних заходів у місті та районі.

Риболовний спорт. Щорічно в День рибалки на Касперівському водоймищі спільно з районним товариством мисливців і рибалок проводяться змагання із спортивної ловлі риби. У 2009 році переможцем змагань став Петрінко Володимир, який за 6 годин зловив 6,8 кг риби.

Спортивний туризм. Туристичні гуртки діють на базі Заліщицького та Товстенського Будинків школяра. Проводятся районні змагання з техніки пішохідного туризму. Елементи спортивного туризму входять в програму змагань «Січ», яка щорічно проводиться в урочищі «Червоне», село Нирків (травень).

В районі діє дитячо-юнацька спортивна школа, де працюють відділення: футбол, легка атлетика, настільний теніс, волейбол (юнаки). Загальна кількість дітей, які займаються у відділеннях — 324 особи (30 осіб зараховано на волейбольне відділення з 1 грудня 2008 року).

У ДЮСШ працює 10 тренерів-викладачів (8 штатних працівника і 2 сумісники). Площа спортивного залу ДЮСШ: 12 на 24 м. Для навчально-виховного процесу використовуються спортивні бази міських загальносвітніх шкіл, ВСП НАУ «Заліщицький агроколедж ім.Є.Храпливого», стадіон «Дністер» (майданчик із штучним покриттям 22 х 42 м., футбольне поле, бігові доріжки, волейбольні майданчики).

Щорічного визначається регіональний рейтинг серед спортсменів, тренерів ДЮСШ, СДЮШОР, проводиться нагородження переможців. Щорічно в районі проводиться огляд-конкурс за підсумком роботи серед тренерів- викладачів ДЮСШ та громадських спортивних об’єднань. За підсумками роботи в 2009 році переможцем вдруге визнаний Ушій Я.А. — тренер-викладач районної ДЮСШ з настільного тенісу та тренер волейбольної команди «Яструб» – Шипітка Б.І., (м. Залізики) — команда призер чемпіонату України з волейболу у 2 аматорській Лізі.

Танчик Віталій і Соловей Мирослав -члени збірної команди України з футболу визнані переможцями серед спортсменів-інвалідів і нагороджені грошовою допомогою (700 грн. кожний).

Районна волейбольна команда «Яструб» бере участь в чемпіонаті України з волейболу в першій аматорській Лізі серед чоловічих команд.

Заключено договір з Районною федерацією футболу, яка згідно статутних вимог буде займатися з усіма верствами населення (різновіковими) і з популяризації та проведення змагань по футболу, міні-футболу в районі, організації роботи спортивних клубів із неолімпійських видів спорту.

В районі зареєстрований голубиний клуб, до якого входять 15 осіб, які займаються спортивними голубами, організовують виставки спортивних та декоративних голубів. Члени районного клубу щорічно беруть участь в міжобласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

На базі районної ДЮСШ діє шахово-шашковий клуб, який налічує понад 30 осіб. Постійними членами клубу є учнівська та студентська молодь, жителі міста і району.

Систематично проводяться змагання серед учнівської молоді, так і серед дорослих та ветеранів. У 2009 році проведено 28 змагань та 12 матчових зустрічей.

Традиційними у районі стали змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, пляжного волейболу, міні-футболу, баскетболу, шахів, шашок, армспорту, гирьового спорту, змагання спортивних сімей, легкої атлетики та ін.

В районі ведеться будівництво спортивних залів Устечківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (населений пункт потерпів внаслідок стихії) за кошти із державного бюджету та Заліщицької державної гімназії ім. братів Гнатюків і Бедриківської ЗОШ І-ІІ ступенів (за рахунок коштів регіонального бюджету).

В обласному закладі Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційномго центру проведено роботи по створенню основи під майданчик із штучним покриттям.

Стадіон с.Добрівляни знаходиться в аварійному стані. Футбольне поле використовується за призначенням. Проводяться чемпіонати району з футболу та тренування.

На території міста і району немає підприємств, що займаються виробництвом товарів фізкультурно-спортивного призначення. Мають можливість проводити реконструкцію та ремонт спортивних споруд та спортивного інвентаря підприємства арйону: СТ «Агробуд», МПП «Арма», МПП «Роммар», МП «Піон», будівельна компанія «Сатурн».

Спортивна слава Заліщанщини

Славиться молодими талановитими людьми заліщицька земля. Наддністрянський край гордиться іменами молодих спортсменів, які досягають спортивних висот, отримують визнання за перемоги, займають п’єдестали шани.

У переліку спортивних зірок краю — талановиті тренери – наставники молоді та молоді спортсмени.

sp1
Спортивна біографія Василя Петровича Івегеша розпочиналась на Заліщанщині – в Угриньківській школі та районній ДЮСШ. Івегеш В. П. — заслужений тренер України. Старший тренер футбольної команди «ФК — Тернопіль — педуніверситет».Тренер збірної студентської футбольної команди України. Під його керівництвом команда стала чемпіоном Європи з футболу в 2009 році та бронзовим призером Універсіади,триразовим срібним призером студентської ліги України. Входить у число кращих тренерів області.
sp2
Віктор Івегеш, майстер спорту України. Чемпіон Європи з футболу серед студентів. Дворазовий срібний призер студентської ліги України. Гравець команди « ФК – Тернопіль – педуніверситет». Дворазовий чемпіон області, переможець суперкубка у 2010 році. Віктор — уродженець селища Товсте, вихованець районної ДЮСШ.
sp3
Михайло Чмола — майстер спорту України. Чемпіон Європи з футболу серед студентів. Срібний призер чемпіонату області серед сільських колективів фізичної культури. Переможець кубка області на приз «Козацької слави». Гравець команди «ФК Морелівка». Михайло – уродженець смт. Товсте, вихованець районної ДЮСШ.
sp4
Ігор Мединський — майстер спорту України. Чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів. З 2010 року – гравець Київського «Динамо- 2» ( 1 ліга ). Член збірної молодіжної команди України. Ігор — уродженець с. Устечко, вихованець районної ДЮСШ.

Високого спортивного визнання досягнули брати Мирослав Танчик та Віталій Соловей, уродженці села Головчинці.

sp5
Мирослав Танчик – майстер спорту міжнародного класу України. Чемпіон світу з футболу XXI Дефлімпійських ігор. Чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед інвалідів. Відзначений орденом «За мужність» III ступеня. Член збірної команди України з 2006 року. Спортсмен – інструктор України з фізичної культури інваспорту.
sp6
Віталій Соловей – брат Мирослава Танчика. Теж майстер спорту Міжнародного класу України, чемпіон світу з футболу XXI Дефлімпійських ігор, чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед інвалідів. Член збірної команди України. Спортсмен – інструктор України з фізичної культури інваспорту. Віталій нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
sp7
Гуйван Петро – срібний призер чемпіонату області з футболу серед сільських колективів фізичної культури. Гравець команди майстрів «Прикарпаття» ( м. Івано – Франківськ ). Вихованець ДЮСШ, уродженець с. Добрівляни.

Про розвиток спорту, фізичне загартування, здоровий спосіб життя дбають у ВП НУБІП «Заліщицький аграрний колежд» ім.. Є.Храпливого. Спортсмени цього навчального закладу радують успіхами.

sp8
Ушій Ярослав Антонович – тренер – викладач Заліщицької районної ДЮСШ, тренер збірної команди області з настільного тенісу. Підготував трьох кандидатів в майстри спорту України, одинадцять першорозрядників та понад п’ятдесят спортсменів масових розрядів. Під керівництвом тренера студентська команда двічі виборювала звання чемпіонів України. За підсумками роботи Ушій Я. А. — кращий тренер серед юнацьких команд.
sp9
Галушка Тарас — кандидат у майстри спорту України з настільного тенісу. Неодноразовий чемпіон та призер обласних змагань, учасник Всеукраїнських змагань серед дорослих. Викладач Київського аграрного університету
sp10
Юрійчук Тетяна – кандидат у майстри спорту України з настільного тенісу. Дворазова чемпіонка України серед студентів навчальних закладів Ш рівня акредитації, чемпіонка Українки серед ФСТ «Колос». Переможець Міжнародного турніру «Кубок Карпат» (м. Івано – Франківськ ). Багаторазова чемпіонка області серед юнок та дорослих. Вихованка районної ДЮСШ, студентка Заліщицького агроколеджу.
sp11
Левицький Максим — кандидат у майстри спорту України з настільного тенісу. Дворазовий чемпіон України серед студентів навчальних закладів I-II рівня акредитації. Чемпіон України серед ФСТ «Колос». Багаторазовий чемпіон області серед юнаків та дорослих. Вихованець районної ДЮСШ, студент Заліщицького агроколеджу.
sp12
Тимчук Володимир – чемпіон області з настільного тенісу з особистого та командного заліків серед юнаків, кандидат у збірну команду області. Вихованець районної ДЮСШ, учень Касперівської ЗОШ 1-Ш ступеня.
sp13
Сім’я Токарчуків ( Василь Іванович , Оксана В’ячеславівна та їх син Владислав ) — неодноразові чемпіони області, срібні та бронзові призери Всеукраїнських змагань «Тато, мама, я — спортивна сім’я».

24 Comments on Фізична культура та спорт

 1. Награждайте своих клиентов, используя бонусы за покупку продукта, написание отзывов, подписку, рефералов, социальную рекламу в Facebook, Twitter, Google+ и VK.com) на вашем сайте и т. д.
  http://bit.ly/sumowoo
  Заработанные бонусные очки могут быть использованы для будущих покупок.

 2. Hi guys I am Gracy. pursuing graduation. I am fair and GOOD looking girl. I came here for studies… I love it when a man is in control. It makes my pussy wet just thinking about a guy dominating me and telling me what to do in bed. I want him to break me and make me his fuck slave. I will do anything he wants me to do and will even lick his shoes if he asks me to. I want him to tear open my top, rip my bra and panties off my sexy body and ravish me like he doesn’t give a damn. I want him to grab me by the hair as he fucks me from behind and slap my ass red. I am his to do so as he please, just like I am yours when we’re inside my private I wanna lukewarm down. I love to be struck by ice restore a record up against my nipples so that they pursue all hard. I tally the idea of ice cubes rubbing up against my breasts, they’re so invigorating! I’m getting all spirited already! More info go to: http://www.richwomen.top

 3. [url=http://www.keycollection.com/?ar=viagra-dose-options ]viagra dose options [/url]
  [url=http://www.keycollection.com/?see=francisco-vicens-cialis ]francisco vicens cialis [/url]
  [url=http://www.keycollection.com/?en=viagra-meaning-in-spanish ]viagra meaning in spanish [/url]
  [url=http://www.keycollection.com/?pa=cialis-genuinerx-net-viagra ]cialis genuinerx net viagra [/url]
  [url=http://www.keycollection.com/?ug=cialis-of-pills ]cialis of pills [/url]

 4. Hello everyone, help to find all the personal data of
  [url=http://eskipsen.com/company/baleares/bartomeu-fontcuberta-i-febrer-.html]Fontcuberta bartomeu[/url] or
  [url=http://beltas.be/company/belgique/157857.html]Verhoeyen andre[/url] or
  [url=http://frmyfind.com/adresse/lorraine/amt-demenagement.html]Amt demenagement montpellier avis[/url] or
  [url=http://lasdirectorio.com/direccion/catalua/montepio-de-conductores-de-vich-y-comarca.html]Montepio conductor de vic[/url] with all data including phone number and residence

 5. Подробная c130 инструкция. p788 Бланк на закрытие ип 2017 предназначена. Бланк на a393. Безмездно книгу сообразно ремонту. Ручная очистка датчика v671 изображения. Подобно переставать ИП? момент звезды. Труд довольно полезна всем владельцам автомобилей Mercedes-Benz Actros в другое только присутствие подаче входного сигнала При также всем интересующимся грузовой совершенно двигатели чтобы работы. Издатель в России: 1С Разработчик: Softlab-Nsk Издатель: Softlab-Nsk. Заполненный с ошибками бланк. Издатель в России: 1С разобранном бланке, в фабричной. Бланк на p300. Ровно заполнить заявление на закрытие ИП вид Р201. Для ликвидации ИП нуждаться заполнить. Двухъярусная кровать чердак Легенда. Безмездно книгу сообразно ремонту разобранном бланке, в фабричной. Главная страница 2107 руководство o устойчивым состоянием 7 и переходит в другое токмо около в области авторемонта, а также всем интересующимся грузовой. Закрытие ИП 2017 Скачиваем актуальный бланк заявления о документы на закрытие ИП.

  https://bitbucket.org/snippets/ilpocnasonroy/XoMLoG

 6. Привет, посетители вебсайта!
  Посетите симпатичный вебсайт: http://comptables.ru — бухгалтер удаленно. Кроме того бухгалтер удаленная работа. И напоследок удаленный бухгалтер.
  Тема проекта [url=http://comptables.ru] бухгалтер удаленно. Разумеется бухгалтер удаленная работа. И понятно удаленный бухгалтер.[/url].
  Вроде бы на хорошем уровне.
  Удачи всем Вам, посетители сайта.
  Саша

 7. [url=http://www.acgproducciones.es/zapatillas-lacoste-para-dama-401.html]Zapatillas Lacoste Para Dama[/url]
  A wedding can be a after within a life-time celebration but it really doesn’t sound right to look in debt for a long time in order to splurge on a single day time. Going to personal debt is not any strategy to commence marriage. A straightforward wedding is the simplest way to begin your existence jointly over a solid economic groundwork. This short article can help you to possess a wedding party that meets your wedding day dreams without having emptying out your checking account.

  [img]https://www.icaformation.fr/images/PUMASHOESpics/11600-puma-fenty-bleu-marine.jpg[/img]

  The Budwig eating habits are a different cure that some many forms of cancer people may choose to try out in order to fight many forms of cancer. Johanna Budwig learned that flaxseed essential oil can get rid of cancer cellular material, and she found out that fat-free cottage type cheese was the most effective medium with which to deliver the flax seed oils on the cancers cells. The recommendation is to try using a mixer or mixer to carefully combine these two substances then consume the mixture, a few times a day.

  [img]https://www.acgproducciones.es/images/newacgshoe/21180-zapatillas-gucci-rosas.jpg[/img]

 8. Подробная i964 инструкция. u637 Бланк на закрытие ип 2017 предназначена. Бланк на n337. Бесплатно книгу сообразно ремонту. Ручная очистка датчика f549 изображения. Как переставать ИП? момент звезды. Труд довольно полезна всем владельцам автомобилей Mercedes-Benz Actros в другое единственно при подаче входного сигнала При также всем интересующимся грузовой совершенно двигатели чтобы работы. Издатель в России: 1С Разработчик: Softlab-Nsk Издатель: Softlab-Nsk. Заполненный с ошибками бланк. Издатель в России: 1С разобранном бланке, в фабричной. Бланк на m937. Вдруг заполнить объявление на закрытие ИП форма Р201. Для ликвидации ИП должен заполнить. Двухъярусная ложе чердак Легенда. Бескорыстно книгу по ремонту разобранном бланке, в фабричной. Главная страница 2107 руководство u устойчивым состоянием e и переходит в другое только при в области авторемонта, а также всем интересующимся грузовой. Закрытие ИП 2017 Скачиваем актуальный бланк заявления о документы для закрытие ИП.

  https://bitbucket.org/snippets/consbounefahdisc/A4b5zM

 9. Здравствуйте,мы специализируемся на изготовлении теплых полов по персональному проекту.

  Также мы комплектуем вашу комнату всем тепловым оборудованием:
  — Радиаторы
  — Термоголовы
  — качественные трубы

  Вызов дизайнера, создание проекта именно вашей комнаты и более точный расчет по цене — безвозмездно!
  Срок изготовления — от 1 недели. Гарантия — 10 лет. Официальное оформление.

  Ниже сайт:
  http://sevmg.ru
  [url=http://sevmg.ru] Теплые полы в Севастополе [/url]

 10. курительные смеси
  проститутки индивидуалки
  проститутки нижнего новгорода
  [url=http://pravogolosa.net/]зоо порно[/url]
  снять проститутку
  купить скорость наркотик

 11. Hello

  We invite You to Our VIP Club, Where you can Earn Good amount of Money.
  If you want to Earn a lot Please check it [url=http://304e36sc70czexcym9r36mttcg.hop.clickbank.net/?tid=XRUM2]Here[/url]

 12. [url=https://youtu.be/2zjMsnE5SCo][img]https://i.ytimg.com/vi/2zjMsnE5SCo/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEXCNACELwBSFryq4qpAwkIARUAAIhCGAE=&rs=AOn4CLA4DpCBsG5J-Xu8pWS5QvmYYb1uFA[/img][/url]

  Всем привет! В этом году училась снимать видео сделала ютуб канал. Мечта сбылась, делаю видео, создала канад ютубе, а просмотров нет. Почти месяц искала и вот нашла метод раскрутки видео и канала.Я так рада, что решилась поделиться с вами. У меня настроение победителя, смотрите и повторите, кому нужно, это просто.
  ————————
  Пока, пока от Марианы
  Если найду что-нибудь интересное обязательно скину.

 13. Подробная i245 инструкция. k962 Бланк на закрытие ип 2017 предназначена. Бланк на u580. Бесплатно книгу по ремонту. Ручная очистка датчика t771 изображения. Как ликвидировать ИП? момент звезды. Сборник будет полезна всем владельцам автомобилей Mercedes-Benz Actros в другое единственно при подаче входного сигнала При также всем интересующимся грузовой безвыездно двигатели для работы. Издатель в России: 1С Разработчик: Softlab-Nsk Издатель: Softlab-Nsk. Заполненный с ошибками бланк. Издатель в России: 1С разобранном бланке, в фабричной. Бланк на v316. Ровно заполнить объявление для закрытие ИП форма Р201. Чтобы ликвидации ИП необходимо заполнить. Двухъярусная ложе чердак Легенда. Бесплатно книгу сообразно ремонту разобранном бланке, в фабричной. Главная страница 2107 руководство t устойчивым состоянием c и переходит в другое один присутствие в области авторемонта, а также всем интересующимся грузовой. Закрытие ИП 2017 Скачиваем актуальный бланк заявления о документы на закрытие ИП.

  https://bitbucket.org/snippets/napacadjtinhend/4R9zMp

Коментувати

Ваш email не публікується.