Зустріч-спогад «Понад усе він любив Україну»

В читальному залі районної  бібліотеки була проведена зустріч-спогад «Понад усе  він любив Україну»,  присвячена 95-річниці  від  дня народження Василя Вериги – громадського  та політичного діяча, історика, письменника, журналіста, бібліотекаря, уродженця села Колодрібка нашого району.

Започаткувала зустріч директор ЦБС О. Й. Тракало, яка  зазначила, що Василь  Верига  завжди був бажаним гостем у бібліотеці, у  фондах якої є всі його книги, копії та оригінали документів, які  науковець передав із власного  архіву, пам’ятні  світлини. Завдяки Василю Івановичу бібліотека отримала першу комп’ютерну техніку і на знак  пошанівку пам’яті  працівники  бібліотеки підготували  книгу « З Україною у серці», де  вміщено  спогади та цінні  матеріали  про Василя Веригу.

Про пам’ятні загостини публіциста і громадського діяча до   кімнати-музею письменника Петра Ковальчука ділилася  спогадами  І. О. Ковальчук – дружина, педагог, керівник  музейної кімнати  у родинній домівці.

Біля книжкової  виставки  «Василь Верига   — письменник, історик, бібліотекар,  громадський діяч» бібліограф  районної бібліотеки  Пукіш С. І.  провела  бібліографічний огляд літератури.

Ольга Тракало подякувала всім за  пошанування пам’яті видатного  українця Василя Вериги, що  живе у  спогадах, працях і книгах, у серцях тих  хто  знай його, і  особливо у авторських його виданнях.

Ваш коментар буде першим

Коментувати

Ваш email не публікується.